LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odma neko nervozan iskrco 8 kom

vjeruje više politici nego pravu

ma što god mi mislili o tome, još smo banana država u glavama ljudi

a to je najteže promijeniti [rolleyes]

ma to netko kupuje novi auto :)))

osobno očekujem da do kraja tjedna nema ništa do 2.500, a kako se bude bližio 15/6 da će letvica lagano preko 3.000

www.lociraj-popust.com

11.06 je zapravo zadnji dan kupnje (ako se gleda vlasništvo na t+3)

da ali za tužbu bi trebao imati potvrdu o broju dionica – barem sam je ja morao vaditi sa skdd-a, a to traje 10tak dana

www.lociraj-popust.com

Potvrda ide isti dan (na T+3) kada dođeš u SKDD office.
Samo je bitno da dođeš iza 9 sati.
U biti najsigurnije je doći iza 9:40 kada završi prva namira (u kojoj se dionice sele i plaćaju).
Druga ide iza 11:00 (ako nije prošla ona u 9:00) i tada se opet neke dionice sele.
Nisam siguran što je sa 13:00 sati i obračunom koji ide tada … ali mislim da ja 11:00 sati zadnja namira i to je sve što je bilo za taj dan …

Samo 72 komada ukupno na prodaji? Mislim da je vrijeme za prestati razmišljati o razini oko koje je Ostoja kupio LRH, a početi razmišljati o razini oko koje će je prodati.

nije odavno bila ovako plitka kupnja i prodaja ljudi u banani smo

ode ovo na 1500

Jel ti to drukaš novi vlakić?

ma ne ja samo promatrač a ovo je moj moguć scenarij

što misliš da ovi koji imaju do 6kom kaj će a takvih je puno

Ti, mali, su već odavno vani, procijenjujem od javne ponude Ostoje.
Koji su ostali ne misle to ionako prodavati.

U zadnje vrijeme uključujući i ovo sada je sve samo ne prodaja malih … IMHO samo pravi velikani.

Ovdje se danas spominjala zastara, a kako se 14.6. približava sve me više ljudi to ispituje..
Da ne odgovaram svakome posebno:

Evo jedan post sa Belja
http://www.poslovni.hr/Forum/blje-belje-dd-504-pg718.aspx#post1300387

Ja uvijek kada spominjem zastaru kažem da ona VJEROJATNO nastupa 14.6.2012. tj da bi zbog opreznosti trebalo tužiti prije tog datuma. Nakon toga neće sud automatski odbaciti tužbe ali će Opatija svakako probati sa zastarom. Hoće li sud to prihvatiti ili ne je određeni rizik. U ovom gore postu pišu i neki argumenti koji stoje ali sudske prakse nema pa nitko još nije siguran …

Jedino da zatražimo mišljenje 😉

Mišljenje-koje nije obvezujuće za sud a i košta …
[proud]

New Report

Close