LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Predizborna kampanja za lokalne izbore počinje vec na jesen.. LRH je u Opatiji vruća tema. Naravno da nitko tko želi vlast u Opatiji ne želi uz to dobiti i račun za dosadašnje promasaje i pogreške. Mogući bankrot vjerovatno bi srusio vlast u gradu pa nema nesto smisla kandidirati se bez ideje kako ovo rjesiti.. Iz razgovora koje sam ja vodio postoje i političari u Opatiji koji su spremni sjesti za stol i tražiti rjesenje problema. To bi bio korak u dobrom smjeru ..

Vaš link


Iz razgovora koje sam ja vodio postoje i političari u Opatiji koji su spremni sjesti za stol i tražiti rjesenje problema. To bi bio korak u dobrom smjeru ..

Sve pet samo što je kasno za dogovore, dosta tužbi je otišlo a tko nije uskoro će tužiti, jer nakon 14. 06 mogu reći onima koji nisu sorry, zakasnili ste.

Vaš link

Dujmić: "..Ponovio je da je Opatija potpisivanjem Sporazuma kojim je preuzela kontrolni paket dionica dovedena u zabludu od strane najvišeg državnog vrha, te da je zbog toga Grad podnio i kaznene prijave protiv aktera uključenih u tu priču.."

Nije li prije par mjeseci rekao da je podnio prijavu protiv malih dioničara??

A bice si covjek sad zeli uvjeriti sebe i sve oko sebe da su mali dionicari akteri koji su zakljucivali te sporazume.Jasno da nije podnosio kazene prijave protiv vladajuce kaste jer to znaci da bi genijalac trebao podnjeti i kaznenu prijavu protiv samog sebe.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

http://www.seebiz.eu/usvojena-tuzba-jos-jednog-malog-dionicara-lrh-opatija-najavljuje-zalbu/ar-33370/

Što sve taj Dujmić može izbljezgariti jadan..

Ja bi ovo sad prokomentirao:

Pravo VS politika

Vaš link

Evo citira se i misljenje

Dovedeni su u zabludu. Neznanje nikog ne opravdava, neka zaposle sposobne ljude.

A gdje ce onda radit nesposobne panjine? Drzavna uprava i politika je jedino mjesto gdje mogu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

postoji mogućnost da i Ostoja podigne tužbu u zadnji čas do 14.06. Možda ga i ne bude srtah ni DORH-a ni USKOK-a jer su ipak veliki novci u igri, pa je svatko spreman na sve.
Možda čeka zadnji trenutak jer bi podizanje tužbe mnogo prije isteka roka diglo cijenu dionice, a to njemu ne odgovara iz mnogih razloga…….bumo videli… [yawn]…još malo

@kanabis
NEMA ZABLUDE
znali su prije potpisa sve, imali plan B ali sve je propalao.
Da se razumijemo, nama ove Dujmićeve izjave o zabludi idu u prilog. Na sudu smo to iskoristili da pokažemo da i Opatija priznaje da nije stekla dionice izvorno. Jer ako su bili u zabludi da su stekli dionice izvorno onda znaći da su ih stekli neizvorno!! Nije li vrijeme da se odluči jesu li prevareni ili nisu. Ako su stekli dionice izvorno zašto je onda pijavio DORHU i USKOKU "aktere" da su ih prevarili??

Rekao bi da je zabluda bila drugačije vrste. Možda je mislio da je bio u zabludi da za njih ne vrijede zakoni. U toj zabludi je onda i danas, a izgleda i mnogi drugi. Jer kako objasniti činjenicu da je na ZSE cijena LRH 2400, a sud dosuđuje 6263+kamate??

Ovo bi EU monitoringu trebala biti ocijena povjerenja u pravosuđe.

New Report

Close