LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Priča LRH/Ostoja je dobila zeleno svjetlo od DORH-a i ta priča je za vijeke vjekova gotova.

Nagradno pitanje: može si DORH priuštiti grešku (i kasnije je ispraviti)? Errare humanum est…

Ma to očitovanje dorha na sporazum je nevažno, radi se o "pravopisnoj" kontroli sporazuma. Lako moguće da je i ugovor o kupovinu zgrade u planinskoj imao takvu formalnu kontrolu. Ako se nekad otvori pitanje tog sporazuma i nagodbe, koji su po meni vrlo mutni, neki će se jako znojiti.. Čobanković je tu u vrlo nezgodnoj situaciji, ali i Kosorica .. Iako ja mislim da se radi o kukavicijem jajetu ostavljenom u HFPu, ali odgovornost postoji. Razmislite dali bi vi bas potpisali nesto sto su dogovarali Granić, Polančec, Ostoja i Sanader?

Pa tko to u nas misli svojom glavom.Svi postavljeni na polozaje su jednostavno podobni(nit sposobni,a jos manje pametni) i njihova je jedina uloga klimat glavom. A kasnije placu ko mala djeca da su postupali po tudjim naredbama. Ma svi bi oni da se mene pita na Goli otok kamen tucali.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

teoretsko pitanje što ako sn holding da veću ponudu od opatije

gube li se tužbe i kamate

Samo da se maknemo od ove stranice 666!


Samo da se maknemo od ove stranice 666!

dajem i ja svoj prilog ovome 🙂

www.lociraj-popust.com

@101

Ne gube se tuzbe ni kamate.. No na vama je onda procijena hoćete li povući tužbu i prihvatiti novu ponudu ili ćete ići do kraja sa Opatijom. Nova veća ili manja ponuda nekog drugog ne ukida obvezu Opatije.


teoretsko pitanje što ako sn holding da veću ponudu od opatije

gube li se tužbe i kamate

Ostavi se teorije i uvati se prakse.Procitaj ZPP pa ce ti sve bit jasno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

joj frane nisan ja za škule više sam za bauštelu

Ajmo još samo malo i 666 je pa-pa.
Nakon toga samo je nebo granica.

a tak nekak i na burzi diši… 🙂

www.lociraj-popust.com

New Report

Close