LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Siguran sam da bi za Opatijin paket bilo zainteresiranih, pitanje je samo cijene..

Ja nekako tipujem da će to na kraju kupiti Ostoja, ne vjerujem da želi da mu netko smeta u LRH


Siguran sam da bi za Opatijin paket bilo zainteresiranih, pitanje je samo cijene..

Ja nekako tipujem da će to na kraju kupiti Ostoja, ne vjerujem da želi da mu netko smeta u LRH

Ja isto mislim i to za nikakvu cijenu. Ucijenit će opatiju tužbom za otkup dionica. Na kraju će sve dobiti za koji milijončić kuna, možda čak i osobno ili preko trećih osoba da to ne provlači kroz SN. Ako čak i plati nešto malo više od kojeg milijončića da lokalne čelnike poštedi bruke, onda će oni morati sve prilagoditi njegovim budućim željama (mislim na prostorne planove, komunalne naknade i slično). Koliko se sjećam ostoja do sada nije prezao iskoristiti sve pravne mogućnosti koje mu omogućuju stvaranje dobiti, i ako treba spreman je šetati po samom rubu zakona.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

kratko pitanje… ako" žitelji" Opatije … možda budu na kraju ipak morali platili otkup dionica LRH po osnovi zadnje xy cijene utvrđenu po osnovi obveze objavljivanja ponude za preuzimanje… koliko će SN Holding… to oni koji su… naravno pod tzv. izlikom xy bivšeg nečega… možda isto SNHO-u omogučili (na teret svih građana lijepe naše…) zaraditi..?

SNHO bi tužbu mogao podnjeti do 14.6. pa kako do sada nije, niti je nudio neke dealove gradu pretpostavljam da ni neće..

Onaj tko bi od Opatije preuzeo dionice preuzeo bi i obvezu ponude, a to je najlakše SN holdingu budući da bi on morao obajviti ponudu samo za 28500 dionica, ali pitanje je što bi tražio za protuuslugu..

Neka mu grad Opatija da svojih 5% dionica i dobro

uzeo mi nick lega a to se plaća

Evo za gospona Dujmića, izašlo je FI.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LRH-fin2011-1Y-REV-N-HR.xls


Evo za gospona Dujmića, izašlo je FI.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LRH-fin2011-1Y-REV-N-HR.xls

sad će brzo i 1Q

www.lociraj-popust.com

Izašlo i revizorsko, kog zanima nek potraži na ZSE, neda mi se stavljati link.
Paše pročitati "19 hotela, 12 vila, 3 restorana, autokamp i upravna zgrada". Pa tko to još ima? [smiley]

to je staro stanje

čitam na indexu izjave Barišića i kako je sve funkcioniralo …
….. prestrašno …….

i koliko je i tko sve dobio pare za onu nagodbu iz 2007 god ???????????
i koliko je oštećena država

a koliko su krivi mali dioničari da ispaštaju za grijehe struktura

a ni u ovom zadnjem dealu nije sve čisto
što li je sve izlobirao naš dragi Mate ……
a što o svemu zna Čobi ??????? [rolleyes]

Čobiju nebih bio u koži.. sjećam se kako se znojio svojedobno. A zapala ga je i "usrana motka" da LRH potpiše.

New Report

Close