LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad ističe rok za zastaru?

joe, 16.04.2012. u 16:03
no ne bojim se jer mislim da će biti kupnje u danima prije isteka roka za zastaru…a nakon toga osobno očekujem rast na cca 3.500 – jer će ju podignuti od strane većinskog vlasnika



Borba ( i to ljuta ) se danas vodila na drugom mjestu a ne na burzi..
Pobijedili naši 😉

samo tuci…

[/quote]

idemo dalje…. 🙂

www.lociraj-popust.com


Kad ističe rok za zastaru?

Mislim 14.06.


Borba ( i to ljuta ) se danas vodila na drugom mjestu a ne na burzi..
Pobijedili naši 😉

Znači Udruga – Škampi 1:0?

"Samo" još jedna zaključena rasprava, četvrta..
Kod različitih sudaca, a danas kod predsjednika suda!
Nije bilo lako (ročište je trajalo 1’20), mislim da su i čvrsti stavovi iz mišljenja dosta pomogli, ali i razmjena informacija i koordinacija stvara nekakav kumulativan učinak.

Danas još jedna rasprava zaključena!!
Mislim da sad nema više potrebe da to pišemo…

Ne znam što da više napišem, a da bi vas to razveselilo, potaklo i ulilo malo optimizma? 🙂


Danas još jedna rasprava zaključena!!
Mislim da sad nema više potrebe da to pišemo…

Ne znam što da više napišem, a da bi vas to razveselilo, potaklo i ulilo malo optimizma? 🙂

Dražene….da to nije bila presuda u mom slučaju? Odvjetnik mi se još nije javio, nadam se da će sve biti ok…:)


jope, 17.04.2012. u 14:06

Ako želite ovako javno, ok.. Mislim da je baš u Vašem. Sve je ok, baš kako treba biti..

pljesak za Jopu 🙂

www.lociraj-popust.com

Poštovani kolege,
mislim da je smjer plovidbe davno definiran.
Po mojoj računici, za moj slučaj, za svaki dan čekanja, ukupna cifra se povećava za 100 kn.
Meni dosta.
Čekam….:)

Kamelija, simbol Opatije!

Evo da ne odgovaram svakome pojedinačno, a kolega je "dozvolio" da kometiram javno..

I današnja rasprava je zaključena, ovo nije bilo kod predsjednika suda već kod sutkinje koja je već imala neka zaključenja. Znam da Vas sve zanima presuda, ali to se objavljuje naknadno. Krajem mjeseca će biti objave. Kako sada stvari izgledaju, sud usvaja tužbe dioničara. Ne znam zašto nemamo još prvu pisanu presudu vani da vidimo detalje, ali strpimo se još malo.

Naravno da očekujemo da se Opatija žali na presudu, to su i najavili.. Niste valjda mislili da ćete već ove godine ljetovati od tih novaca?

Šalu na stranu, ovo su ozbiljne stvari. Čim dobijemo prvu pisanu presudu i žalbu Opatije sazvat ćemo skupštinu da se dogovori kako ćemo dalje.

ja bih svoju sa guštom stavio c/p na forum …..::))

New Report

Close