LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@frankie
Ajde pls pročitaj onaj bold dio koji sam napisao …

Lp,
Funky

ili smanjenje udjela ispod 25 posto.

Mogu oni sad smanjit udjel i na 2% obveza im ostaje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Pa postoji VRLO bitna razlika između ZPre u SLO in HR – u SLO postoji mogućnost prodaje ispod 25% (i sa time prestanak obaveze uz neke konsenkvencije, ali nije bitno) a u HR toga nema. Nadam se, da je dovoljno jasno.

posteno i sve po zakonu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

netko spušta ljestvicu dole

a trebali smo gore prema TA canncone

kaj sad

Sada će se napravit novi graf budućnosti … koji će opet nešto (ne)uspješno predviđati.
[cool]


netko spušta ljestvicu dole

a trebali smo gore prema TA canncone

kaj sad



Sada će se napravit novi graf budućnosti … koji će opet nešto (ne)uspješno predviđati.
[cool]

Kolege
grafovi i dalje odgovaraju stanju…
nista se nije promjenilo….sto dulje traje ovaj sideways ili lagano spustanje po gornjoj stranici to ce se vislje odbiti
a ako zelite prodat eto vam moj skrivac pa vi lupite po bidu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


netko spušta ljestvicu dole

a trebali smo gore prema TA canncone

kaj sad

a ima i nekoliko H naloga na kupnji 🙂

www.lociraj-popust.com

joj kolege 100kom do 2500 govori suprotno prosijek 2400 ulaz super

ako je dobit 6000 mog.gub neka je 20%

a kupaca nigdje to govorim

prenelikvidna nažalost za ulaze nekima – imam informaciju iz prve ruke: da je likvidnija već bi ušao cca milijončić kuna unutra

no ne bojim se jer mislim da će biti kupnje u danima prije isteka roka za zastaru…a nakon toga osobno očekujem rast na cca 3.500 – jer će ju podignuti od strane većinskog vlasnika

www.lociraj-popust.com

Borba ( i to ljuta ) se danas vodila na drugom mjestu a ne na burzi..
Pobijedili naši 😉


Borba ( i to ljuta ) se danas vodila na drugom mjestu a ne na burzi..
Pobijedili naši 😉

samo tuci…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close