LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

paste-am s zse.hr, nažalost nije mi bio stop kod svih dionica 🙁

Obavijest o privremenom prekidu trgovanja

Trgovanje na Zagrebačkoj burzi privremeno je obustavljeno zbog poteškoća na strani pružatelja komunikacijskih usluga. Zagrebačka burza intenzivno radi na izoliranju i rješavanju problema, vodeći računa o interesu i zaštiti ulagatelja. O detaljima ćete biti obaviješteni naknadno.

www.lociraj-popust.com


zašto je blokirano? pa bila je jutros ta cijena…

Jer je gotovo mišljenje 🙂



zašto je blokirano? pa bila je jutros ta cijena…

Jer je gotovo mišljenje 🙂
[/quote]

yu-hu 🙂

nadam se pozitivno…. :)))))))))))))))))

www.lociraj-popust.com

Dragi moj; očito ne pratiš situaciju u SNHO-u; Ostoja, Marić i Vicis(Dolički) su kontra Ksenija Juhn i malih dioničara već godinu dana i na razne ilegalne načine dolaze do što večeg broja glasova na skupštini; sada im to više nije potrebno jer kako sam i prije napisao oni su 100% skupštine tih novih društava!!! To je velika razlika, inače bi ta odluka bila prihvačena na prijašnjim skupštinama da je tako kako ti tvrdiš… 🙂


čemu pisati ovakve nebuloze?? tko je 100% vlasnik tog novog društva, jeli možda SNHO? i tko je onda vlasnik?


Ovo ne može ispasti dobro za nikoga jope; ovo je čisto oduzimanje prava glasa dioničara SNHO-a i davanje apsolutne kontrole nad imovinom SNHO-a upravi jer su sada oni skupština tih društava kćeri a ne više dioničari SNHO-a. To je nelegalna transakcija koja je u suprotnosti sa člankom 552. ZTD-a i skupštinskim odlukama na protekle 2 skupštine SNHO-a! Tu nema legalne prodaje ičega legalnoga nažalost dok Darko Ostoja, Joško Marić i Tin Dolički vode SNHO. Samo mi nije jasno čemu takva pohlepa dok imaš vlasništvo nad desecima mil. Eura da moraš pokrasti i male dioničare… Ali eto država to ne sankcioniara … Žalosno. No vi još imate nešto no mi dioničari SNHO-a ništa…

[/quote]

Misliš da će oni tako lako preveslati Kseniju ili da će ona odustati bez borbe……ccc..ccc

mislim da je nerealno očekivati da Ostoja… ili sl. … misli dugorčno u LRH ostati… jer mislim da dijeli istu nadu/želju/intenciju… ako ne već i možebitno buduću realizaciju… da poput Epica-Valamara-Korfa… čim prije unovči svoju teško i mukotrpnu stečenu turističku te ili sl. inu imovinu…

Pitanje je što je za nekog dugoročno ili kratkoročno..
Dioničari SNHO imaju veliki problem, uopće ne znaju koja je strategija i cilj njihove tvrtke. Jedino je jasno da 5-6 vlasnika koristi sve moguće pravne trikove i egzibicije da isključivo sebi osiguraju što bolju poziciju i zaradu. SNHO koji je vlasnik ogromne imovine ima kapital od 27.5 mil kuna tako da izbjegnu ZPDD, u najnižoj su kotaciji i na taj način potpuno netransparetni. Nema izvješća, nema bilješki, planova uprave itd.. Ok, da se radi o tvrtki koja je krenula od 0 nema veze, nitko ne tjera dioničare da ulože u takvu tvrtku, no znamo kako je SNHO nastao. I ja sam svojevremeno bio dioničar SNHO i iskoristio rast kada je dobio dionice LRH (puno bi bolje prošao da sam kupovao SNHO nego LRH tada), ali dugoročno, bez obzira što je jasno da je tržišna vrijednost dionice u odnosu na imovinu vrlo niska zbog gore navedenih stvari nebi sudjelovao u toj igri. Možda griješim jer može se dogoditi da dioničari SNHO profitiraju od neke nove egzibicije koje će izvesti ali meni to malo izgleda kao ulaganje u kladionicu a ne dionicu. Naravno želim dioničarima SNHO sve najbolje, ali jednostavno ne znam što bi im rekao. Sve dionice LRH prebačenu su na tvrtku kćer baz da itko od dioničara zna zašto i kako. Katastrofa..

ZZtop slažem se u potpunosti sa tobom jer se Ostoja naravno sa svojim ogromnim egom uspio posvađati sa svima uključujući i gradonačelnika tako da mislim da ode LRH nekome drugome ali nažalost dioničari SNHO-a osim njega, Marića i Vicisa (Dolički) neće profitirati od te prodaje. Bojim se da i dioničari LRH-a ne trebaju očekivati neku višu cijenu u javnoj ponudi jer naslučujem da će nonnullus ili dionice LRH-a ići po niskoj cijeni dok će ova trojka negdje drugdje naplatiti svoju poziciju (prodat će svoje dionice nečeg drugog za 10 puta veću cijenu od tržišne na primjer…).

Što se tiće Ksenije sumnjam da će to tako lako proci ali znamo svi da svaka sudska presuda do pravomocnosti traje minimalno 3 do 5 godina… Zato je po meni jedini spas ili DORH ili mediji koji će potaknuti neku bržu akciju prije nego bude prekasno…

Malo previše pišem ali kao dioničar SNHO-a ovaj njihov potez me stvarno šokirao pa se nadam da me shvacate…


mislim da je nerealno očekivati da Ostoja… ili sl. … misli dugorčno u LRH ostati… jer mislim da dijeli istu nadu/želju/intenciju… ako ne već i možebitno buduću realizaciju… da poput Epica-Valamara-Korfa… čim prije unovči svoju teško i mukotrpnu stečenu turističku te ili sl. inu imovinu…

Sumnjam da su oni pogriješili i napravili neki potez mimo zakona u ovim pretumbacijama. Ako ste dioničar SNHO pozivanje DORHa i USKOKa je dosta riskantno. Po meni tu ima nekih vrlo upitnim stvari ali ne u ovim pravnim egzibicijama nego puno prije.. E sad, želite li kao dioničar SNHO otvarati tu pandorinu kutiju..

A sto se tiče odnosa Ostoja – gradonačelnik nisam siguran tko je tu veći problem. Čujem svašta iz Opatije..


ZZtop slažem se u potpunosti sa tobom jer se Ostoja naravno sa svojim ogromnim egom uspio posvađati sa svima uključujući i gradonačelnika tako da mislim da ode LRH nekome drugome ali nažalost dioničari SNHO-a osim njega, Marića i Vicisa (Dolički) neće profitirati od te prodaje. Bojim se da i dioničari LRH-a ne trebaju očekivati neku višu cijenu u javnoj ponudi jer naslučujem da će nonnullus ili dionice LRH-a ići po niskoj cijeni dok će ova trojka negdje drugdje naplatiti svoju poziciju (prodat će svoje dionice nečeg drugog za 10 puta veću cijenu od tržišne na primjer…).

Nisam siguran da eventualni kupac Nonnullusa mora dati ponudu i za LRH.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Malo previše pišem ali kao dioničar SNHO-a ovaj njihov potez me stvarno šokirao pa se nadam da me shvacate…

E svašta te šokira 🙂 Da si do sada u LRH kao dobar dio nas, više te ništa ne bi šokiralo. Logično je da će oni napraviti najbolje za sebe bez obzira bilo to ili nebilo na štetu malih dioničara. Naravno, gledat će da to bude u zakonskim okvirima ili na samom rubu.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Kupac Nonnulusa nebi morao davati ponudu za LRH.

Po mom mišljenju ovo je samo priprema za podjelu SNHO i to vrlo vjerovatno baš po onom nekakvom planu koji je išao na skupštinu.

New Report

Close