LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da li sad Nonnullus mora dati ponudu za preuzimanje?


Dakle sada je možda malo jasnije tko je to "držao" cijenu nisko.


Da li sad Nonnullus mora dati ponudu za preuzimanje?


koje su tu igre
a Hanfa nikakvo objasnjenje ne trazi
dali je netko trazio da se objasni sto se desava?
ako nije ja cu poslat upit zagrebackoj burzi

inace….cijena je ovdje kao napeta puska….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nisam ni rekao da zauvijek odlazim nego na odmor i to malo dulji i to u jednu veliku državu, dakle nije crna gora. čitat ću vas i dalje, ali ću manje pisati jer ću imati drugih zanimacija. pozdrav.

...povijest se ponavlja...

Cl 14. ZPDD

7. pravna osoba stekne dionice ciljnog društva od druge prav ne osobe čiji su članovi ili dioničari neposredno ili posredno iste osobe ili kad stekne dionice prijenosom radi restrukturiranja unutar koncerna,

Vjerovatno se radi o ovome..

Meni se prije čini da je ovo prebacivanje vlasništva sa SNHO-a u svrhu prodaje LRH. Možda je jedan od razloga da se kao prodavatelj pojavi ovo novo društvo nego da se previše eksponira i SNHO i Ostoja…….viditi ćemo uskoro. Ako se ni Ksenija ne buni možda ispadne čak i dobro za nas koji imamo i LRH i SNHO…

http://www.seebiz.eu/presuda-u-slucaju-lrh-iduci-tjedan/ar-30987/

Presuda u slučaju LRH idući tjedan

ZAGREB – Presuda koja se odnosi na Liburnia Riviera Hotele, koji su rukama SN Holdinga na čijem je čelu Darko Ostoja, još nije ni napisana, a već je na nju reagirala Burza.
Naime, u slučaju sporova malih dioničara protiv Grada Opatije pokrenutih da bi se dokazalo da Grad mora preuzeti zakonsku obvezu objavljivanja javne ponude za preuzimanje LRH po 6000 kuna za dionicu nagađalo se da je donesena prva presuda. Na sudu su Lideru potvrdili informaciju da je spor završen 7. veljače, i to u korist tužitelja, odnosno malih dioničara.

Budući da sud ima rok od 60 dana da napiše presudu, to znači da će se objaviti u sljedećih sedam dana. Procjenjuje se da je na sudu još četrdesetak tužbi u kojima se traži otkup dionica vrijednih 40-ak milijuna kuna. Očito će se presuditi u korist tužitelja.

Raspetljavanje počinje, imat ćemo još nekih zanimljivih događaja i informacija ovaj tjedan..

Ovo ne može ispasti dobro za nikoga jope; ovo je čisto oduzimanje prava glasa dioničara SNHO-a i davanje apsolutne kontrole nad imovinom SNHO-a upravi jer su sada oni skupština tih društava kćeri a ne više dioničari SNHO-a. To je nelegalna transakcija koja je u suprotnosti sa člankom 552. ZTD-a i skupštinskim odlukama na protekle 2 skupštine SNHO-a! Tu nema legalne prodaje ičega legalnoga nažalost dok Darko Ostoja, Joško Marić i Tin Dolički vode SNHO. Samo mi nije jasno čemu takva pohlepa dok imaš vlasništvo nad desecima mil. Eura da moraš pokrasti i male dioničare… Ali eto država to ne sankcioniara … Žalosno. No vi još imate nešto no mi dioničari SNHO-a ništa…

Liburnia Riviera Hoteli d.d. – obavijest o promjenama u strukturi dioničara LRH d.d., Opatija

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/hiEDHcQvOatUBJYh00HPDw==.pdf

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

čemu pisati ovakve nebuloze?? tko je 100% vlasnik tog novog društva, jeli možda SNHO? i tko je onda vlasnik?


Ovo ne može ispasti dobro za nikoga jope; ovo je čisto oduzimanje prava glasa dioničara SNHO-a i davanje apsolutne kontrole nad imovinom SNHO-a upravi jer su sada oni skupština tih društava kćeri a ne više dioničari SNHO-a. To je nelegalna transakcija koja je u suprotnosti sa člankom 552. ZTD-a i skupštinskim odlukama na protekle 2 skupštine SNHO-a! Tu nema legalne prodaje ičega legalnoga nažalost dok Darko Ostoja, Joško Marić i Tin Dolički vode SNHO. Samo mi nije jasno čemu takva pohlepa dok imaš vlasništvo nad desecima mil. Eura da moraš pokrasti i male dioničare… Ali eto država to ne sankcioniara … Žalosno. No vi još imate nešto no mi dioničari SNHO-a ništa…

zašto je blokirano? pa bila je jutros ta cijena…

www.lociraj-popust.com


zašto je blokirano? pa bila je jutros ta cijena…

Je li stigla odluka mozda??

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close