LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Frankie, onda idemo na škampe za 12,5 godina? 🙂 Tad će biti veeeliki! 🙂 🙂

Meni su se škampi isplatili, nisam želio čovijeka gnjaviti, škampe je jeo u ljepšem društvu, a samnom je samo popio kavu. A ako se ovo dobro odigra do kraja naći će se za još koju kilu. [thumbsup]

Nemoj misliti na m2!

Pa i meni ce se isplatit.Ja sam kupio prije mjesec dana kilo onih malih po 60 kuna i sad ih u kadi tovim pa cu ga zvat kad narastu na velicinu za na gradele. Hebiga nemamo svi para za one od 200 kuna kilo.Bar ne dok ovo ne dojde na 7200 po komadu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

opet pretjerujete sa tih 10.000 kuna. kao prvo , ja smatram da kamate ne trebaju biti dosuđene dioničarima koji nisu imali dionice u vrijeme ponude od početka ponude nego samo od dana kupnje dionice. to je po zakonu i zdravorazumski. ako si kupio dionicu i sva prava koja joj pripadaju, onda ti kamata ne može teći od dana obveze nego ili od dana ovršnosti presude uvećano za paricijski rok ili od dana nabavke dionice, a nikako ne od dana obveze. Osim toga, presuda još nije zaprimljena od strane ona dva dioničara pa pričekajmo bez komentara jer prije pravomoćnosti presuda ne vrijedi niti papira na kojem je napisana. to će potrajati još barem 6 mjeseci, ako ne i više…stoga calm down…

...povijest se ponavlja...

Vidimo po trgovanju da nema euforije tako da nema potrebe da nas smirujete Delboy.
Da baš prvostupanjska presuda ne vrijedi ništa nebi se složio. Ipak je to veliki korak naprijed. Da je malo mudrosti u Opatiji sad bi krenuli nuditi nekakvu nagodbu. Ovaj spor je pokrenut još 2009 godine. Isto tako presuda nije donesena preko koljena, nešto je valjda i raspravljano, a niti ju je baš potpuno samostalno donio sudac u tom predmetu. Zbog velikog broja takvih predmeta i kod različitih sudaca bilo je konzultacija i usaglašavanja stavova. Možemo mi sad ovdje otvarati raspravu ali ipak smo manje stručni od sudaca trgovačkog suda u Rijeci. Oni sigurno znaju od kada, kako i zašto treba dosuditi kamate, tim više što je ovaj slučaj pod povečalom.
Ovaj dioničar koji je dobio presudu imao je dionice u trenutku nastanka obaveze (barem je tako izjavio u NL). Hoće li sud onda tako postupati i u drugim slučajevima ostaje da vidimo. No po meni ima nešto i u stavu da kupnjom dionice kupujete i sva prava vezana za nju pa možda tako i pravo na kamate, meni bi i to moglo biti zdravorazumski. A jeli po zakonu nek se time bavi sud.
Ali da se nebi svi skupa previše uzbuđivali evo ja od sada množim samo sa 6000 kn.

Nemoj misliti na m2!

Molim kolege dioničare da ne raspravljaju o postupcima na sudu i pravnoj problematici na forumu. Nije tome mjesto ovdje, ipak su postupci u tijeku. Tko zna tko ovo sve čita. I informacija o presudi prvo je izašla na forumu, a već sutra su zvali novinai…
Ukoliko ste u postupku o tome porazgovarjte sa svojim odvjetnikom. Ostali koji nisu pokrenuli tužbe ukoliko imate neke sugestije slobodno šaljite na Udrugu pa ću ja to proslijediti odvjetnicima, no molim Vas da shvatite da ja ne mogu ulaziti u diskusiju oko tužbe, kako, koliko, kad, zašto itd..

evo imamo prodavatelja na skrb.pbz

8. 560 kom e sad tko voli nek izvoli ima lega municije


evo imamo prodavatelja na skrb.pbz

8. 560 kom e sad tko voli nek izvoli ima lega municije


Gdje je to?
Pa kaj ne znaš da komentirati naguravanje prije otvaranja same burze nema smisla.

na skdd


evo imamo prodavatelja na skrb.pbz

8. 560 kom e sad tko voli nek izvoli ima lega municije

pa ako bi lega sve izložio odjednom, mislim da ne bi dugo potrajalo…

www.lociraj-popust.com


opet pretjerujete sa tih 10.000 kuna. kao prvo , ja smatram da kamate ne trebaju biti dosuđene dioničarima koji nisu imali dionice u vrijeme ponude od početka ponude nego samo od dana kupnje dionice. to je po zakonu i zdravorazumski. ako si kupio dionicu i sva prava koja joj pripadaju, onda ti kamata ne može teći od dana obveze nego ili od dana ovršnosti presude uvećano za paricijski rok ili od dana nabavke dionice, a nikako ne od dana obveze. Osim toga, presuda još nije zaprimljena od strane ona dva dioničara pa pričekajmo bez komentara jer prije pravomoćnosti presuda ne vrijedi niti papira na kojem je napisana. to će potrajati još barem 6 mjeseci, ako ne i više…stoga calm down…

Naravno, tko danas kupi,sutra tuzi, nema pravo na kamate,
Nego, delboj, tvoje misljenje o slijedecem?
Kako je predmet spora zahtjev za sklapanjem Ugovora o kupoprodaji, Sud utvrdi da moja kupnja dionica u ovom vremenskom periodu, radi stjecanja prava i obveza iz Ugovora, nije sukladna nacelu savjesnosti i postenja, pravilima morala itd, pa takav Ugovor bi bio nisten, te ne bi proizvodio ucinke, zbog cega je zahtjev za sklapanjem Ugovorra u cijelosti neosnovan?

probaj laki[/b] pa nemožemo pokupit siću od 100 kom

a ne 500 g bi se smznulo kad bi stavio na 1800

New Report

Close