LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

j…š špekulante na kratki rok, nema ovdje kruha za to…

trebaju nam investitori koji će uzeti dionice i u tužbu…a toga fali…evo, stoji već sat vremena 50tak komada ispod 2.500 i neće nitko…

žalosno je da se u današnje vrijeme, nakon potpisivanja za EU, promjene vlasti, odluke Hanfe i DVIJE sudske presude u korist malih dioničara ne vjeruje u pravni sustav…ccc…

www.lociraj-popust.com

joj naglo smo i rasli realka oko 2000 do nekih novih pozitvnih vijesti

pogledajte gdje je ht adris a o građ. da negovorimo

dobro govoris 101. U tuzbu kazes?? Uzmes 100 komada i to je milja kuna je li??? 5100 kuna pristojba,Tuzba 12500 kn,svako rociste jos toliko i pristojba za presudu jos 5100. I onda recimo ne dobijes.I imas minus od minimum,minimuma 50 kila kuna.Nije losa matematika. Mene npr vise interesira hoce li i kad dokapitalizacija?

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


joj naglo smo i rasli realka oko 2000 do nekih novih pozitvnih vijesti

pogledajte gdje je ht adris a o građ. da negovorimo


A te će stići vrlo brzo 🙂
Šuška se, šuška, a kad izađe u novinama onda je kasno.
Pogledajte si malo kako je išao graf do objave u novinama da je pala prva presuda.
I tad se šuškalo i ništa se nije pisalo po forumima, svaka čast zadrugarima, nitko nije propjevao prije nego je izašlo u novinama.

Nemoj misliti na m2!


….
odluke Hanfe i DVIJE sudske presude u korist malih dioničara ne vjeruje u pravni sustav…ccc…

To dvije je nešto novo?
Hvala,
Funky



….
odluke Hanfe i DVIJE sudske presude u korist malih dioničara ne vjeruje u pravni sustav…ccc…

To dvije je nešto novo?
Hvala,
Funky
[/quote]

TS-presuda i VTS-neodgađanje postupka

ako sam nešto krivo rekao (napisao) neka me draž ispravi…

što se tiče tužbe – zar nije maximum 5.000kn + 5.000kn? bez obzira koliko se ima dionica? draž?

www.lociraj-popust.com


Mene npr vise interesira hoce li i kad dokapitalizacija?

a i o ovome se šuška…plan ulaganja 500 mln kn…sn je dobio 150-200 mln casha prije koju godinu…vjerovatno to imaju na računu (ne znam točno, trebalo bi pogledati FI)…pa +dobit u slijedeće 3-4 godine (cca 50-100 mln prema dosadašnjim rezultatima) + zaduženje od banaka od 250 mln kn bi trebali dati neku strategiju u slijedećih par godina

i onda nakon toga SN prodaje većinski paket po cca 8.000 p/sha 🙂

nadam se…

u nadi je spas… 🙂

www.lociraj-popust.com

ma tko mu bude sada prodao po 2400 ljudi čekaju po 5 god

prošla ponuda na 2250 jedino za lijek


i onda nakon toga SN prodaje većinski paket po cca 8.000 p/sha :)

AFAIK Ostoja svojevremeno reće da ne bi dao ispod 9K

ElRoy23, 14.03.2012. u 16:12
nadam se…

u nadi je spas… 🙂

Yup


žalosno je da se u današnje vrijeme, nakon potpisivanja za EU, promjene vlasti, odluke Hanfe i DVIJE sudske presude u korist malih dioničara ne vjeruje u pravni sustav…ccc…

Je žalosno je ali to je tako. Već se puno puta pokazalo da je politika u sprezi s krupnim kapitalom i da radi na štetu običnih ljudi. Na žalost sudce postavljaju političari, tako da nikad nije sigurno u što se sve može izroditi. Zato mali dioničari više ne žele riskirati i kupovati u nedogled dionicu koja je još uvijek neizvjesna. Mi mali smo previše puta oderani pa smo sada skloni puhati i na hladno.
Ja si malo razmišljam ovako, zašto ne bi neki Ostojin igrač kupovao, utužio i potom prodao gradu preko neke druge tvrtke i tako špekulativno odlično dodatno zaradio ako je tako sigurno. Jedino što mi pada na pamet je zato što očito nije sigurno.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

je a zašto ljudi nisu izašli na 2250 već kasnije
prodavali po 1700 sa min od 30% sa kmt zato

što je ostao jedan igrač veliki koji regulira cijenu sa nap 2000kom

radi čuda umjetno diže i spušta a bitan je prosijek

zato zeko nepije vodu

Ovo da neki Ostojini igrači trebaju utuživat. Pa nije li Dujmić izjavio da su mali dioničari zapravo prikriveni Ostojini igrači?

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close