LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čuj, nekad smo čišćenjem zvali skidanje svega što se uopće našlo na ask-u,a sada ti kažeš da je čišćenje ovih par dionica. ma jadan je ovaj zse, ali pokazuje ipak naznake oporavka. možda ovu godinu ipak nešto i bude od ZSE-a i likvidnosti. a do 6. mj. moramo odlučiti – ili ostajemo u LRH ili tužimo grad i općine…to me čini malo nervoznim. ne bih volio da barba nešto iskemija nakon što podnesem tužbu…a nekako mi je dujmić utihnuo…

Čišćenje ili ne, ali je činjenica da je prije dva mjeseca bila na razini od 1500 kuna, a sada je na 2100. Skoro sve išlo po asku….. [smiley]

[/quote]

Odakle vadite ove informacije?
[/quote]

pogledaj na ZSE pod financijski izvještaji….

[/quote]…. a sada je na 2100. Skoro sve išlo po asku….. [smiley]
[/quote]

A kako ne bi kad procitas temu od pocetka do kraja i vidis da dionica vrijedi 10-15 iljada kuna.Pa na na ovim cijenama je ne bi kupio samo onaj tko nema novaca.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Odakle vadite ove informacije?
[/quote]

pogledaj na ZSE pod financijski izvještaji….
[/quote]
Hvala, a bas sam ranije gledao, samo mi nije palo pogledati skroz do dna, nisam ni mislio da ih ima toliko…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

A dobit Istraturista veća za 179 % u odnosu na 2010….

e dečki dečki, tko vas ne zna, skupo bi vas platio…ali , istina, ovo danas mene jako veseli…i nemojte spamati temu sa dobiti ostalih turista jer ovo je ostojina dionica. siguran sam da izvješće neće biti dobro nego će biti prilično razočaravajuće. no svejedno – to nije razlog da cijena ne raste.

...povijest se ponavlja...


A dobit Istraturista veća za 179 % u odnosu na 2010….

Ne znam koliko je bio u iznosu bila dobit prošle godine.
Ako je bila cca. 1.000 Kn onda je broj sigurno dobar.
Ako je neki mnogo veći …. onda mogu samo reći da ovlašteni knjigovođe mogu danas sve radit po bilancama jer je nadzpr slab i neučinkovit … pa tako mogu i povećati dobit za 179% (bez da je tvrtka dobila loto) .
[cool]

ja sam



A dobit Istraturista veća za 179 % u odnosu na 2010….

Ne znam koliko je bio u iznosu bila dobit prošle godine.
Ako je bila cca. 1.000 Kn onda je broj sigurno dobar.
Ako je neki mnogo veći …. onda mogu samo reći da ovlašteni knjigovođe mogu danas sve radit po bilancama jer je nadzpr slab i neučinkovit … pa tako mogu i povećati dobit za 179% (bez da je tvrtka dobila loto) .
[cool]
[/quote]
jovo travar kolega haa haa ha
daj mi dva


e dečki dečki, tko vas ne zna, skupo bi vas platio…ali , istina, ovo danas mene jako veseli…i nemojte spamati temu sa dobiti ostalih turista jer ovo je ostojina dionica. siguran sam da izvješće neće biti dobro nego će biti prilično razočaravajuće. no svejedno – to nije razlog da cijena ne raste.

dragi delboy, zato i pričam isključivo o prihodima :)))))))

a kako sam kažeš, dobit je isključivo knjigovodstvena kategorija 🙂

www.lociraj-popust.com

Zivceki rade….
ajmoooooo
danas 2500 barem… [pray]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Zivceki rade….
ajmoooooo
danas 2500 barem… [pray]

Pa neće tamo sama.. Pogurajte je malo 🙂



Zivceki rade….
ajmoooooo
danas 2500 barem… [pray]

Pa neće tamo sama.. Pogurajte je malo 🙂
[/quote]
nemam scim….
[cry]
bez brige bit ce eksplozija….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close