LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da su ostali igrači spremni za tužbe nema prodaje

ako nebude samo umjetni lom

evo i danas proslo 12 komada po asku.Ima se,moze se

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Prošlo je po bid-u..


Prošlo je po bid-u..

Znaci trenutna cijena realno 1700-1800.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Imperial Rab objavio rezultate:

godišnja razina
ukupni prihodi +8,4%
prihodi od prodaje +10,7%

4Q
prihodi od prodaje +65,5%

još jedna u nizu turističkih poduzeća sa fantastičnim rezultatima za 2011

www.lociraj-popust.com

nekak mi zgleda da se polako bid jaca i da se ceka izvjesce za eksploziju….
[rolleyes]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Izvješće bi moglo ovaj tjedan! [thumbsup]

Nemoj misliti na m2!


nekak mi zgleda da se polako bid jaca i da se ceka izvjesce za eksploziju….
[rolleyes]

može k/p pls

hvala

www.lociraj-popust.com

meni na ekranu jača ask i to sa većim nalozima, a ne bid…ali sve je ionako u oku promatrača. 😉
i što sad odjednom očekujete izvješće…pa LRH je bez obzira na izvješće (od kojeg ne očekujem previše, dapače, očekujem da će biti frizirano naniže) vrijedi puno više. jedino to još trebaju drugi shvatiti, a oni to odbijaju tako da….

...povijest se ponavlja...

je..jaci je…al ja vidim manje ciscenje pred kraj…
stiskanje cijene na dolje ovdje je normala…
slazem se da vrijedi vise…al trenutno vrijedi koliko trziste zeli dat…a nije da se lome…

vidjet cemo sutra…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

čuj, nekad smo čišćenjem zvali skidanje svega što se uopće našlo na ask-u,a sada ti kažeš da je čišćenje ovih par dionica. ma jadan je ovaj zse, ali pokazuje ipak naznake oporavka. možda ovu godinu ipak nešto i bude od ZSE-a i likvidnosti. a do 6. mj. moramo odlučiti – ili ostajemo u LRH ili tužimo grad i općine…to me čini malo nervoznim. ne bih volio da barba nešto iskemija nakon što podnesem tužbu…a nekako mi je dujmić utihnuo…

...povijest se ponavlja...

plava laguna bilježi povećanje prihoda cca 8% y-on-y

www.lociraj-popust.com

New Report

Close