LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isprika, nisam bio precizan, mislio sam na operativnu dobit.

Dobit za 3q je bila 29,5 mil i 4 kvartal će to umanjiti ali ja sam optimista pa očekujem bolji rezultat od 10 mil. Vidjet ćemo vrlo brzo.

Ali dobit prije amortizacije na koju sam mislio je za 9 mjeseci 54,3 mil kuna i rekao bi da će to dobaciti do tih 60 mil do kraja godine.

I nisam baš tako nov u LRH koliko sam nov na forumu, mislim da sam u LRH puno duže i od postojanja ovog foruma.

Da pokažem moju dobru volju i tradionionalno kvarnersko gostoprimstvo pozivam Drazenni da mi se javi kad dođe u Opatiju. Samo ako nije bura čekat će ga 2kg živih škampi u jednom restoranu. Zaslužio je za svoj trud bar toliko od mene [thumbsup]

Nemoj misliti na m2!

@daliborop
Pa nije Drazen macka pa da ce ih zive jest.


@dunlop

Pa generalno si u pravu. Ja jedino ne mogu vjerovat i ne razumijem zasto toliki pesimizam za nesto sto ima toliki potencijal.Kad sam rekao da je cijena do 1900 kuna jako prihvatljiva i da 100 kuna gore dole meni ne igra ulogu smo sto me nije ispljucalo,a u ovo sam usao solidno i dosta se nakrcao i jos bi zasto ne???’ Taj novac mi ne treba.Jasno ne mislim ga zato dati Karitasu ali s obzirom da imam sve u zivotu rjeseno siguran sam da mi nece sutra zatrebat.Za pesimiste eno stoji onih 46 komada na kupnji jos uvijek.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

a što se sad neki javljaju i pametuju o vrijednosti LRH. Svi znamo da realno i bez krize vrijedi preko 10.000 kuna, sada u krizi barem 5.000 kuna, a eto je trži se ispod 2000 kuna. sve to je s razlogom. pa eno tisak na 140 kuna, a vrijedi barem 600-800 kuna i svejedno se ništa ne događa. a to je zato jer nema likvidnosti. ne treba nas uvjeravati u kvalitetu LRH jer ja više ne kupujem dionice. Dovoljno sam se izložio ZSE-u da bih sada išta kupovao. I ne spominji te jadne žive škampe – to je nešto najodvratnije da netko skuha živa bića ne bi li se pogostio. Takvi će gorjeti u paklu, u to sam uvjeren. Sva muka tih bića osvetit će im se na najmilijima pa se nadam da Dražen neće prihvatiti takvu nemoralnu ponudu. Gdje vam je humanost. Dovoljno je zlo što moramo ubijati životinje radi hrane, ali ajde da to bude njima manje bolno…

...povijest se ponavlja...

Sad mi je jasno kad Dražen kaže da mora paziti šta piše.

Prvo neprecizno komentiram rezultat pa dobijem po nosu, da sam novi, da navlačim, napirujem rezultat itd. A samo sam želio reći da tvrtka godišnje stvori više od 50 mil kuna zarade i da će to biti samo sve bolje u budučnosti.

Onda se ispravim i da pokažem da nemam ništa protiv dioničara koji se tuže i ne zanima ih možda poslovanje LRH pozovem Dražena na škampe i opet dobijem po nosu. Mislio sam samo da će biti friški, sviježi, taj dan ulovljeni! Pa neće ih jesti žive, pripremit će mu ih u restoranu kako poželi.

Teško je s vama ovdje.

Nemoj misliti na m2!


Sad mi je jasno kad Dražen kaže da mora paziti šta piše.

Prvo neprecizno komentiram rezultat pa dobijem po nosu, da sam novi, da navlačim, napirujem rezultat itd. A samo sam želio reći da tvrtka godišnje stvori više od 50 mil kuna zarade i da će to biti samo sve bolje u budučnosti.


ima samo jedna osoba kojoj bi dao po nosu, ali to niste vi [smiley]…pa nije valjda bio tako strašan moj komentar?

moraš paziti jer se u svijetu događaju mnoge brutalnosti prema životinjama pa nije red da ih i mi zlostavljamo. inače mnogi ugostitelji kuhaju rakove žive i ja se samo nadam da će nevidljiva ruka pravde jednom poravnati račune. treba uvijek biti gospodin, a pogotovo prema slabijim bićima, a posebno životinjama.

inače, tebi svaka čast što si sve pročitao . vidiš da i ja i dalje tvrdim isto, ali tržište me demantira. zato se opusti i nema potrebe da nam pišeš koliko LRH vrijedi jer to svi znamo, no trenutno je ne možemo prodati za više od 17xx kuna…

Eto, moj Renault VelSatis meni vrijedi 25000 eura, platio ga 56000 eura, a mogu za njega dobiti oko 7000 eura i to ako naleti neki pacijent poput mene, a takvih je sve manje….Stoga – jedno je realna vrijednost,drugo knjigovodstvena a treće tržišna. a možda je i ova zadnja realna, tko će znati….
Ovdje treba samo polako…

...povijest se ponavlja...

@delboy
Ja prije nego skuham rakove napravim otopinu na nacin da zdrobim tablu normabela od 5 mg u 10 litara vode i tek kad vidim da su svo pozaspali onda ih stavim kuhat.To mi se cini manje brutalno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Vele sindikati upravi:
http://www.poslovni.hr/vijesti/teske-optuzbe-na-racun-lrh-nema-dijaloga-ima-mobbinga-196121.aspx

A veli uprava njima:
http://www.poslovni.hr/vijesti/lrh-odgovara-sindikatima-vase-izjave-su-mobbing-196148.aspx

OK, ja sam misli da nam forum služi da malo prokomentiramo stanje, očekivanja, pokušamo nešto predvidjeti. Ja sam osobno iz nekih postova naučio i saznao dosta stvari koje nisam znao o LRH, a eto i sada kako humano skuhati raka ili koliko vrijedi polovni VelSatis. Nikad ne znaš kad će ti to zatrebati. [smiley]

Ovo što sam napisao analiza je bilanci firme, najava uprave iz medija i sa skupštine. Premalo se to ovdje pisalo u zadnjih godinu dana pa sam to stavio na neku raspravu da vidim što ostali misle i očekuju ili samo čekaju da netko prvi dobije presudu, cijena ode zbog toga gore 30-40% i da oni prodaju? Bez novih kupaca nema dizanja cijene na burzi!! Zar ne mislite da netko kad je vidio u zadnjih mjesec dana da je cijena otišla gore 20-30% došao vidjeti ovdje što se piše, a ne zna o LRH koliko i vi. Pa kad vidi da se prića o dokapitalizaciji i dobrim rezultatima možda se odlući uložiti u LRH. A onda pročita nešto o tužbama i polovnim autima pa odustane? Ili vi ne želite nove kupce?

I nemoramo ovo nastavljati, postajemo sami sebi smisao na forumu a dionica pada u zaborav.

Nemoj misliti na m2!


Vele sindikati upravi:
http://www.poslovni.hr/vijesti/teske-optuzbe-na-racun-lrh-nema-dijaloga-ima-mobbinga-196121.aspx

A veli uprava njima:
http://www.poslovni.hr/vijesti/lrh-odgovara-sindikatima-vase-izjave-su-mobbing-196148.aspx

Hmm..

Ovo da novi vlasnik još nije uložio ni kune stoji.. Možda da ga se malo stisne? To sam najviše prigovarao kod "privatizacije" Nikakav plan i obveza ulaganja a dali su mu jednu od najvrednijih firmi u Hr, a kad kupiš nekog gubitaša uvjetuju ti ulaganja, zadržavanje radnika itd.

Što se tiće šikaniranja radnika, nije mi drago, ali ne zaboravimo da je u LRH ipak vladao jedan oblik "socijalizma" do prije godinu dana. Bio sam jesenas u jednom od hotela LRH i na žalost posluga je bila dosta ispod razine kakvu imaju u Milenij hotelima. Meni su bili simpatični jer me malo vratilo u prošlost ali na trenutke su me i naljutili. Sobarice su u 7 sati ujutro počele spremati sobe, usisavati, lupati vratima, dovikivati se.. Morao sam nazvati recepciju, ali i nije baš nešto pomoglo. Samo su se ispričali i objasnili da je otišla velika grupa pa treba spremiti puno soba!?!?

je a i ovaj bulić izgleda kao lik iz prošlog stoljeća(šojkić)

čak se hvalio kak je sa matom pregovarao u potupnsti

podržavam upravu

nek ode vanka pušit pa da vidim kaj će dobit nagradu

vjerojatno šljagu 🙂

www.lociraj-popust.com

New Report

Close