LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma dajte kolege nisam ni ja tužio a imam
staža (skoro sam za penziju pravu 2mandata)
ali budem
ljudi teba da nekaj vele bolje negoda je forum pust

samo jedno pitanje kolega inače moj dobar prijatelj iz
stranke veli da on bude tužio na osnovu izgubljene dobiti
ako se spor dobije kaj velite mislim fanky ili dr. za tu opciju i
dali je moguća



@Funky

Ovi mudrijaši nisu neznalice nego su oni to sve dobro proračunali. Pustili su nas da se lomimo po sudovima,a oni čekaju iz prikrajka kako će to sve završiti. Čekaju do zastare ako se možda do tada riješi neki slučaj u našu korist i onda oni misle da će putem automatizam Opatija isplatiti i njima traženu cijenu po dionici. Jer zašto bi oni imali bespotreban trošak u iznosu od 10 % za odvjetnika ako ima drugih budala za probijanje leda….. [wink]
zbog takvih bih volio da bude pravo prvenstav kod napalte, naravno…ako sve bude išlo u našu korist…..
a ako izvisimo mi koji smo tužili onda nam ne gine mudrijanje od tih mudrijaša…ahhah


Pa prvenstvo kod naplate jee sigurno. Stoga mudrijaši ne ispadnu uvijek mudri. To je upravo razlika između mudrijaša i suprotnosti mu-mudraca!
[thumbsup]

oce i danas netko po asku?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

neće utorak je

a nis…onda nek ide po bidu….sam nek se okrece…
🙂

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nismo svi u istoj vremenskoj zoni [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ajmo….kaj su tak sramezljivi ovi kupci….
1 kom po 2098…
pa vise vecera kosta u nekom od hotela nego kaj ste potrosili na dionicu…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ajmo….kaj su tak sramezljivi ovi kupci….
1 kom po 2098…
pa vise vecera kosta u nekom od hotela nego kaj ste potrosili na dionicu…

Jel’t o puno ili malo?

malo je brate


ajmo….kaj su tak sramezljivi ovi kupci….
1 kom po 2098…
pa vise vecera kosta u nekom od hotela nego kaj ste potrosili na dionicu…

Znam ja za restač gdje ručak košta Remetinca!

Nisam jučer mogao odgovoriti na prozivke jer novi korisnici imaju ograničen broj postova..

Ne znam zašto se neki ljute jer ne žele svi krenuti u tužbe? U potpunosti podržavam one koji su krenuli tim putem ali moraju dozvoliti da to nije put za svakoga. Ne mogu si ne svi priuštiti da zabetoniraju svoju imovinu na neodređeni rok, bez obzira na vrlo izgledan dobitak. Dioničarima odgovora i da što veći broj pokrene tužbe jer to znaći da će veliki broj dionica biti izvan igre, a i kad dobiju tužbe dionice će otići Opatiji koja s njima ne može raspolagati. To će smanjiti broj dionica na tržištu, a vidimo da ih je i sada malo. Uz ovako malo dionica svaka pozitivna vijest, dobar rezultat, dokapitalizacija, ulaganje dići će cijenu dionice puno više nego da su sve dionice u igri. Ne naravno na razine koje se mogu ostvariti tužbama. To uz dobre pokazatelje koje ova firma i dionica ima je na neki srednji rok za mene dobitna kombinacija pa čak i bez tužbe.

Nemoj misliti na m2!

Oni koji su tuzili ne moraju nuzno vise imati dionice.Odnosno najbitnije je da si ih imao kad si podnosio tuzbu. U medjuvremenu si ih mogao prodat.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close