LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega daliborop,
dobar je i zadnji trenutak za tužbu.
Nemam ništa protiv vas, samo ukazujem na oprez.. nebi bilo prvi puta da se odjednom pred neki događaj pojave novi nickovi na forumu i drukaju za nešto što mailm dioničarima nije u interesu ili ih čini nervoznima.

A sta ce se desavat.Evo Snježo opet snjegova.Zamolio bi gospodu sa ova dva naloga 11 i 20 komada da se skinu sa kupnje

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Hvala,a sad ako ima tko stavit 50 komada po nekoj razumnoj cijeni.Mogu platit do nekih 1800 kuna po komadu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ovo postalo ko’ "želje i pozdravi" … ili frankie ima telepatske moći uvjeravanja
[wink]

bit će peneza joza pripremi kobase

Dobio sam danas dosta mailova, postova pa i telefonskih upita..

Po pitanju zastare koja se spominje:
Točno je da obveza po ZPDD ne zastarjeva (pogledati rješenje Hanfe u slučaju dalekovod) ali je pitanje kako bi se to tumačilo pri podizanju tužbe. Najsigurnije je tužbu podići do 14.6.2012. ( slažem se s kolegom koji je spominjao da ne treba ćekati zadnji trenutak ali to je pravo svakoga da odluči i kalkulira)

Sastanak odvjetnika je održan, bili su skoro svi koji zastupaju dioničare. Dogovorena je suradnja, koordiniranje postupaka i razmjena informacija. Dogovoreno je i poduzimanje nekih radnji koje će pomoći svima koji su krenuli u postupke. Dioničari-tužitelji detaljnije informacije mogu dobiti preko svojih odvjetnika.

Molio bi vas da shvatite da Uduga ne može objavljivati informacije koje se tiću postupaka i tužbi. To su povjerljive informacije između dioničara i odvjetnika i njima mogu raspolagati samo tužitelji.

Sa svoje strane mogu samo reći da su najnovije odluke suda na tragu presude i naloga VTSa.


Ovo postalo ko’ "želje i pozdravi" … ili frankie ima telepatske moći uvjeravanja
[wink]

ne trebaju mu telepatske moći…..
svatko vidi da na kupnji polako popustaju živci već par tjedana, danas također……….
bid 1777,00 ask 2098,00

KUPNJE (45) – LRH-R-A PRODAJE (192) – LRH-R-A

B I D A S K

Ukupno Kol Cijena Cijena Kol Ukupno
5.670,00 3 1.890,00 2.098,00 4 8.392,00
12.957,00 7 1.851,00 2.099,00 1 2.099,00
5.250,00 3 1.750,00 2.100,00 9 18.900,00
17.100,00 10 1.710,00 2.190,00 3 6.570,00
1.706,00 1 1.706,00 2.190,99 1 2.190,99
3.402,02 2 1.701,01 2.191,00 6 13.146,00
3.302,04 2 1.651,02 2.290,99 1 2.290,99
7.830,05 5 1.566,01 2.291,00 6 13.746,00
7.750,00 5 1.550,00 2.325,70 5 11.628,50
1.451,00 1 1.451,00 2.399,00 6 14.394,00

popravljamo se…. [thumbsup]

Nedavno sam se registrirao jer sam želio postaviti jedan upit i razmijeniti par PM-ova s upućenima u ono što me zanimalo. Želim reći da postoje iznimke i nije svaki novi nick druker. Osobno niti ja nisam još podigao tužbu i znam još par ljudi u istoj situaciji tako da će tužitelj prema roku zastare biti sve više.


Nedavno sam se registrirao jer sam želio postaviti jedan upit i razmijeniti par PM-ova s upućenima u ono što me zanimalo. Želim reći da postoje iznimke i nije svaki novi nick druker. Osobno niti ja nisam još podigao tužbu i znam još par ljudi u istoj situaciji tako da će tužitelj prema roku zastare biti sve više.

Uvijek su posebna sorta bili mudrijaši koji su kalkulirali dao zadnjeg časa nemajući jasnu strategiju što sada i kako dalje. Ali uvijek spremni slušati druge i analizirati do u beskraj izjave bez i jednog konkretnog djela.
Malo surovo rečeno ali je istinito i iskreno jer ovdje je barem tema suda pretresena do samih kostiju.
Sorry!
[proud]



Nedavno sam se registrirao jer sam želio postaviti jedan upit i razmijeniti par PM-ova s upućenima u ono što me zanimalo. Želim reći da postoje iznimke i nije svaki novi nick druker. Osobno niti ja nisam još podigao tužbu i znam još par ljudi u istoj situaciji tako da će tužitelj prema roku zastare biti sve više.

Uvijek su posebna sorta bili mudrijaši koji su kalkulirali dao zadnjeg časa nemajući jasnu strategiju što sada i kako dalje. Ali uvijek spremni slušati druge i analizirati do u beskraj izjave bez i jednog konkretnog djela.
Malo surovo rečeno ali je istinito i iskreno jer ovdje je barem tema suda pretresena do samih kostiju.
Sorry!
[proud]
[/quote]
Pogodio sam nekog mudrijaša u mekano .
Hvala mu na jedinici jer me to u ovoj situaciji veseli.
[lol]

@Funky

Ovi mudrijaši nisu neznalice nego su oni to sve dobro proračunali. Pustili su nas da se lomimo po sudovima,a oni čekaju iz prikrajka kako će to sve završiti. Čekaju do zastare ako se možda do tada riješi neki slučaj u našu korist i onda oni misle da će putem automatizam Opatija isplatiti i njima traženu cijenu po dionici. Jer zašto bi oni imali bespotreban trošak u iznosu od 10 % za odvjetnika ako ima drugih budala za probijanje leda….. [wink]
zbog takvih bih volio da bude pravo prvenstav kod napalte, naravno…ako sve bude išlo u našu korist…..
a ako izvisimo mi koji smo tužili onda nam ne gine mudrijanje od tih mudrijaša…ahhah

New Report

Close