LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Evo ga idemo danas opet isto.Ceka se novi krug naivaca.

Jesi siguran? Meni ovo više liči na čišćenje svega do 2000.
[/quote]

Koliko ima kom do 2000kn?
[/quote]

ATM nula. Netko je odmah na otvaranju digao 5 kom na 1942,00, prvi slijedeći ATM je na 2042,00


Koliko ima kom do 2000kn?

Nema ništa, prva je prodaja na 2042.

Testirajte teoriju, stavite nešto na prodaju ispod 2000 [wink]

Rezultati se očekuju oko 15.2., a do tada smo na ovim razinama ako nešto ne procuri ranije.Ako je Ostoji vrijedilo 2250 možda ima još netko kome je to dobra cijena. Najveći problem je što su količine premale za nekog stvarno ozbiljnog. Dokapitalizacija mora ići po nominali ili knjigovodstvenoj vrijednosti?

Nemoj misliti na m2!

Po nominali.

ma teorija je tko će mu izaci ispod 2250 bez presude svi smo imali priliku

ovo je igra spuštanja i dizanja

Za sad samo dizanje? Valjda bude još i spuštanja. Ne znam zašto bi vam presuda digla cijenu dionice na burzi? Pa tu cijenu mogu dobiti samo oni koji su tužili, a ne oni koji nisu.

Nemoj misliti na m2!


Za sad samo dizanje? Valjda bude još i spuštanja. Ne znam zašto bi vam presuda digla cijenu dionice na burzi? Pa tu cijenu mogu dobiti samo oni koji su tužili, a ne oni koji nisu.

ali svi kojii imaju dionicu još stignu tužiti

zar ti nebi ako tužbom dobivaš 6200 plus kamate [rolleyes]

A mozes i izgubit i platit sudske i odvjetnicke troskove. To je rizik na koji nije svak spreman. Zato nam je svima u interesu da cijena raste na burzi na temelju poslovanja LRH,a ne sudskih spekulacija.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



Za sad samo dizanje? Valjda bude još i spuštanja. Ne znam zašto bi vam presuda digla cijenu dionice na burzi? Pa tu cijenu mogu dobiti samo oni koji su tužili, a ne oni koji nisu.

ali svi kojii imaju dionicu još stignu tužiti

zar ti nebi ako tužbom dobivaš 6200 plus kamate [rolleyes]
[/quote]

Ulaganje u dionice bez obzira koliko dobro napravimo procijenu na osnovi fundamenata je rizičan posao ali ipak na duži rok stvari sjednu na svoje mjesto. Povečavati taj rizik još i pokretanjem tužbi nije za svakog. Znam da se još uvijek tužba može podići ali rok za zastaru je sve bliže i rekao bi da oni koji su to mislili već napravili i ne čekaju baš valjda zadnji trenutak? Postoji mogučnost da vam sud odbije tužbu zbog neke sitnice ili greške a u međuvremenu nastupi zastara! Nije na sudu baš sve tako jednostavno jer da je, dionica bi bila 4-5000 kuna.

Nemoj misliti na m2!

Vidim da su ovi sa dudicama pored nicka počeli plašiti ljude i drukati protiv tužbi.
Dioničari nebojte se tužiti, to je vaše zakonsko pravo, nisu troškovi toliko veliki koliko vam se želi predstaviti, a pogotovo u odnosu na dobiveno! Ima još vremena.
Tužbom ne povećavate rizik već ga smanjujete, a proces nije uopće kompliciran.
A o prvoj presudi ovise ostale, bez obzira koliko proces trajao i to je trigger koji će sigurno utjecati na cijenu.

Pretpostavljam da se to odnosi na mene [sad]

Bilo bi bolje da se ne etiketiramo nego pročitamo argumente, a ja sam na ovom portalu dugo, ne baš tako aktivno. Otvorio sam novi profil jer sam stari zagubio – daliboropa

Ja uopće ne osporavam pravo nekog da tuži niti ulazim u to kako će na sudu proći iako navijam naravno za dioničare. Mene samo zanima uticaj svega toga na cijenu dionice. Kakve veze ima ako ste tužili i dobili presudu ako ja nisam tužio? Ja neću dobiti zbog toga ništa ako se ne varam. Ovo što sam ja rekao reči će vam i svaki odvjetnik, da ako mislite tužiti u to krenete odmah a ne u zadnji trenutak. Nebi li bilo bi glupo da predate tužbu i sud vam je odbije zbog neke sitnice (a u brzini se uvijek može pogrešiti), a vi je više ne možete ponoviti jer je nastupila zastara?

Nemoj misliti na m2!

Evo nam opet guraca…mozda se stvarno nekaj desava…
🙂
up up up

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close