LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

daj pa neće valjda stavit 1000kom pa da nema prodaje
da se nisi na vrime ukrcao


Evo ga idemo danas opet isto.Ceka se novi krug naivaca.

Cuj ja ne raspravljam ovdje o dionici i vrijednosti dionice jer onda u njoj ne bi bio do grla vec raspravljam o trenutnoj cijeni prvenstvenoj jucerasnjoj i drzim da se netko istovara i to nemilice i da je stalno i na kupnji i na prodaji. Pa pogledaj promet od 1.11.2011. protrgovano 555 komada(iznimno velik promet za ovu dionicu).Sad gledaj promet i prosjecnu usporedi sa jucerasnjim danom. Mozda uhvatis moju logiku.A pogotovo kad stavis u kontekst one naloge zadnja 2 dana od 50,40 i 20 komada.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

a i tko od nas da proda kad vijerujemo u sud rh

hipotetski da sad skoči na 2600

@frankie,
moram priznat da ne mogu skužiit da li se ukrcavaš ili iskrcavaš.
Pravi igrač za poker.

informacija je pinka moj frane

zamisli ovo ako je slavko nekom najavio prije prodaju osiguranja

ili ovo ako imaš nešto sa suda ili naprimjer darko ko je shvatio

da to vrijedi 4000 informacija je bitna

Lako moguće da je to onaj što je nedavno pokupio 100+ komada na 1700. To je svakako bio hrabar potez uzet takvu količinu, u kontekstu sveukupne globalne situacije, a i trenutne na LRH dok nema jasne naznake pozitivnog rješenja. Uspjelo mu je lagano se istovarivat i na ovako inače nelikdivnoj dionica, što je čudo, jer inače to prolazi samo na onim "općenarodnim".

Nakrcan sam dobro mada gramziv kakav jesam uvijek zelim ukrcat i priko bale(oni koji se razume u shipping ce shvatit). Mada razum kaze stani poslozi ovo tereta sto imas ako dojde do brodoloma,srce kaze krcaj jos.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

može k/p pls

www.lociraj-popust.com

Ja mislim da netko ima namjeru kupovati. Imatelji dionica nisu htjeli prihvatiti ponudu po 2200, a sad su "preveslali" kupce iskrcavajući se po 1700.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ne znam što će vam insajderske informacije kad ovdje imate puno javnih? Ako govorimo o tuzbama onda je to jedno, ali oni koji su krenuli tim putem niti više kupuju niti prodaju. Po onom što kažu iz grada tužili su ih za 30 milona što je 5000 dionica. Opatija je jasno rekla da ne može objaviti ponudu pa to što će netko možda i dobiti tužbom svoje novce nema nikakave veze za one koji nisu tužili, a time ni sa cijenom na burzi.

Što se tiće cijene dionice u odnosu na ostale informacije koje se ovih dana mogu svagdje pročitati vidljivo je da su pozitivne vjesti podigle i interes za ovu dionicu. U Opatiji su najave ulaganja top tema. Isto tako imate rezultate za 9 mjeseci pa pogledajte, a kad znate da je ove godine posezona bila nikad bolja možete i sami zaključiti kakav će biti rezultat za 2011. Sve mjere koje se najavljuju izrazito će pogodovati LRH. Manji PDV, manji doprinosi na plaće, oslobađanja od poreza na dobit na reinvestiranu dobit, a LRH je i do sada poslovala pozitivno.

Nemoj misliti na m2!


Evo ga idemo danas opet isto.Ceka se novi krug naivaca.

Jesi siguran? Meni ovo više liči na čišćenje svega do 2000.



Evo ga idemo danas opet isto.Ceka se novi krug naivaca.

Jesi siguran? Meni ovo više liči na čišćenje svega do 2000.
[/quote]

Koliko ima kom do 2000kn?

New Report

Close