LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@101
Pa sa zazteznim kamatama vrijedi uskoro toliko… [lol]



@101

Pa sa zazteznim kamatama vrijedi uskoro toliko… [lol]

dok zatezne dođu bit će i 15.000… 🙂

www.lociraj-popust.com

kakva je ovo navlakusa danas bila maestralno

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Udrite još jednom s 1 komadom da završi dan iznad 2k…… [lol]


kakva je ovo navlakusa danas bila maestralno

Navlakuša ti je bila na CROS. Nemoj brkat teme. Ovo ako ništa drugo, vrijedi te novce.

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

vidit ces koliko ce bit za mjesec dana

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


vidit ces koliko ce bit za mjesec dana

oko 6000 ha zakaj ne ma gle ti dax na 6600

crob 1750 kako je to bilo 2008 crob bi bio oko 4500

mi hrvati smo id…. budu nam sve kupli za badava kao i

ostale u regionu kako to čejeni velu


Pa ljudi moji, pa zašto ste kupovali LRH na 1500, 2500, 3500 i još više ako ne zbog toga jer vjerujete, da vrijedi više?!?
Pa koliko bi trebala vrijediti, da ovakvi komentari kao što je ovaj od dalibropa ne bi zvučilo kao navlaćenje???

Nije mi nikakav cilj navlaćenje. Mene najviše zanima poslovanje LRH i interes mi je da se u LRH ulaže i da bolje posluje jer od toga imam više koristi. Premali sam dioničar da bi mogao živjeti od toga, ali jako dobro znam koliki je to potencijal i šta je to nekad bilo. Nije mi jasno da to netko ne prepoznaje. Probajte kupiti nešto ovdje u Opatiji i okolici pa ćete brzo shvatiti koliko vrijedi LRH bez obzira n krizu. No to je samo imovina koja ako nije u funkciji ne vrijedi jednako kao kad je u funkciji, a vidimo da se konačno ozbiljno radi da se sve stavi u funkciju. Ako novi vlasnik ostvari svoje najave i uloži 500 mil kuna, a najavljivao je i duplo ako bude razumjevanja od strane države i grada, Opatija i LRH bi mogli ponovo biti ono što su bili u svojim zlatnim vremenima. Uprava je dala projekcije da će se vrijednost dionice za 6-7 godina biti x4 i to je nekom malo ili daleko?

Nemoj misliti na m2!

nadam se da će LRH rasti, no previše smo se puta opekli da bismo vjerovali ovoj igri. Ja ne vjerujem da je došao oporavak nego potpisujem ono što kaže kolega frankie. Da je u pravu, vidi se iz aviona, a sada je prodaja čak više od 120 kuna slabija od najveće cijene. Da smo u bull-u, to ne bi izgledalo ovako. Očigledno je da se netko igra našim već načetim živcima i iskreno mi je žao što mu je uspjelo prodati ono što je pazario prethodnih tjedana. Vi ste mu to omogućili.
Što se vrijednosti tiče, dobro svi znamo koliko ovo vrijedi, no vrijede i druge dionice koje posjedujem, ali daleko je burzovna cijena od realne…
Ali, barem se trguje. Za ova vremena, i to je nešto.

...povijest se ponavlja...


nadam se da će LRH rasti, no previše smo se puta opekli da bismo vjerovali ovoj igri. Ja ne vjerujem da je došao oporavak nego potpisujem ono što kaže kolega frankie. Da je u pravu, vidi se iz aviona, a sada je prodaja čak više od 120 kuna slabija od najveće cijene. Da smo u bull-u, to ne bi izgledalo ovako. Očigledno je da se netko igra našim već načetim živcima i iskreno mi je žao što mu je uspjelo prodati ono što je pazario prethodnih tjedana. Vi ste mu to omogućili.
Što se vrijednosti tiče, dobro svi znamo koliko ovo vrijedi, no vrijede i druge dionice koje posjedujem, ali daleko je burzovna cijena od realne…
Ali, barem se trguje. Za ova vremena, i to je nešto.

Najbitnije! Urbanističko-arhitektonski razvoj LRH

* obnova hotela Belvedere s depadansom = > izgradnja bazena, w&s -> 151 smještajnih jedinica

* obnova hotela Kvarnera i vile Amalije => 94 smještajne jedinice + hotelska plaža

* obnova hotela Imperial i upravne zgrade LRH => kongres dvorana, kavana -> 85 soba + 5 apartmana

* obnova hotela Zagreb, Palace, Bellevue, vile Slatina
=> srušiti hotel Zagreb -> napraviti novi s/sa 4*, w&s -> 88 soba + 4 apartmana

* obnova hotela Rezidenc, Kristal -> spojiti u jedan hotel -> 179 smještajnih jedinica, w&s, garaža i plaža

* obnova hotela Ičići => obiteljski resort 3+* -> 280 smještajnih jedinica


vidit ces koliko ce bit za mjesec dana

Koliko frankie? Kakva je tvoja procjena? Inače izjavom "vidjet češ koliko će vrijediti za 10 godina!" u biti ništa novo ne kažeš. Svi (koji ćemo biti još živi za 10 godina) vidjet ćemo…

Evo ga idemo danas opet isto.Ceka se novi krug naivaca.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close