LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma cini mi se da ovaj ne kupuje nego prodaje sa ovim nalogom

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

evo ga cimk je proslo po asku oni 5 komada po 1799 oba naloga i na 40 i na 20 su se povukla. Tip se istovara i to vec danima

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



kako je bio stidljiv onaj nalog na kupnji od 40 kom…..pojavio se nekoliko minuta na 1700, pa na 1705…i ode…..sada čeka iz prikrajka….

evo ga opet….
to je nekome dosadno.. [lol]
[/quote]
Meni se čini da on nezna bili piškio ili kakio!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

A naivaca evo prodao im je jos 2 komada znaci danas 7 komada na 1799 i odma se povuka,a kupnja ga preskace i gura se i tuce po asku.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Kupio netko 7 po 1799 Pa prodaje po 1896

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Što se tiće ovih koji se tuže možda im je ovo zanimljivo:
Vaš link

Nemoj misliti na m2!

daj cac


Kupio netko 7 po 1799 Pa prodaje po 1896

daj oladi malo i pusti nas da guštamo

ma ja cekam mnogo vise….neda se meni hvatat valice….dobio sam po prstima previse puta…
strpljivo samo…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ne znam zašto se čudite da je nekom ovo zanimljivo?
Kao da ne čitate novine, vlasnik je najavio ogromna ulaganja, vlada će to stimulirati povlasticama i smanjivanjem PDV-a (turizam), a LRH već radi jako dobro. Uskoro će rezultati koji su za 2011 odlični

Najavljena je dokapitalizacija, revalorizacija imovine i ogromna ulaganja pa je jasno da će se predviđanja uprave i o cijeni dionice ostvariti brzo

Nemoj misliti na m2!

Evo ga opet navlacenje da mu neko pokupi ovo do 1896

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Pa ljudi moji, pa zašto ste kupovali LRH na 1500, 2500, 3500 i još više ako ne zbog toga jer vjerujete, da vrijedi više?!?
Pa koliko bi trebala vrijediti, da ovakvi komentari kao što je ovaj od dalibropa ne bi zvučilo kao navlaćenje???

je ja palćao 6000 a rekli da vrijedi 12000

New Report

Close