LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

daj frenki ljutiš se ko kakva ženska

odgovori

ma nisam jer smo na istim stranama,a nadam se da i guramo u istom smjeru

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Malo sam pao s Marsa ali zanima me koji je krajnji rok za podnošenej tužbe iduće godine?!
Hvala unaprijed


Malo sam pao s Marsa ali zanima me koji je krajnji rok za podnošenej tužbe iduće godine?!
Hvala unaprijed

14/6/2012 ističe 5 godina od nastanka obvezasigurno trebalo bi svakako utuziti prije toga.. ( da ne raspravljamo po forumu o detaljima, možemo ako treba nesto detaljnije na PM)

Iako nije strogo LRH tema, s obzirom na naša potraživanja i stanje s javnom ponudom, ipak nekako jest:
Vaš link
Nadajmo se najboljem….


Iako nije strogo LRH tema, s obzirom na naša potraživanja i stanje s javnom ponudom, ipak nekako jest:
Vaš link
Nadajmo se najboljem….

Nadajmo se da Kopčić neće biti skopčan s Komadinom i Linićem na našu štetu

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Kopcic je i do sad bio clan uprave hanfe..

Neka Vam je sretna Nova!!!

Neka Vam bude najsretnija!!!! [pray]

Zaslužili ste!!!! [smiley] [thumbsup]

Svima sretna Nova!!!
I 6000+ u džepu podionici…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

A sto si se kamate odrekao ili inace funkcioniras na principu pola pije pol Sarcu daje??

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Svima sretna Nova!!!
I 6000+ u džepu podionici…

Pridruzujem se lijepim čestitkama i zdravljem protkanoj Novoj 2012.g.

Ono što mene brine, a ne mora značiti ništa jest :

Prema procjenama predsjednika Uprave LRH Igora Šehanovića, iznesenim na nedavnoj sjednici Gradskog vijeća Opatije, uz realne projekcije rasta u narednom razdoblju, vrijednost dionice kroz tri godine trebala bi doseći nominalnu, odnosno oko 3.200 kuna, a kroz osam godina mogla bi se približiti i cijeni od 6.000 kuna

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Opatija/Ususret-bankrotu-Spas-Opatije-u-povecanju-vrijednosti-dionica-LRH

Svima sve najbolje jos jednom.

Nije mi baš jasna procjena Šehanovića i na ćemu se temelji, no na sadašnju cijenu rast u 3 godine na 3200 ili 100% ne zvuči ni malo loše.. Pa i ovo da bi kroz 8 godina dionica trebala vrijediti 6000 znaći rast od cca 20% godišnje. Nadajmo se da će se projekcije uprave po pitanju rasta vrijednosti na temelju poslovanja i ostvariti i da će grad Opatija što prije imati priliku nadoknaditi štetu , te da će dionice koje mora otkupiti po 6000 moći ako želi nekome prodati po toj cijeni.

Nažalost meni se čini da čelnici lokalne uprave zapravo uopće ne shvačaju protiv čega se bore. Da su se potrudili pronaći način da investiraju tih 150 mil kuna u otkup dionica i objavu ponude bili bi vlasnici 1/3 tvrtke za koju uprava tvrdi da će kroz 8 godina vrijediti skoro 2 milijarde kuna. Što bi značilo da bi njihov udio mogao vrijediti oko 600-700 mil!!

A cijena vrlo skoro može biti 3-4000 bez problema i to iz više razloga ..
Ako uprava izvrši najavljenu revalorizaciju imovine book bi mogao negdje i na 4000-5000, pa ako se budemo tržili na 0,6 booka kao sad, eto nas na 3000
Isto tako dokap je najavljen i sumnjam da će ga raditi prije nego vrijednost dionice bude iznad nominale.
I najjednostavnije, već i prvostupanjska presuda podići će cijenu vjerovatno preko 3000 kuna..

Svima sve naj, dioničarima da za dionicu na ovaj ili onaj način dobiju 6263 kune, LRH da ima pune hotele, gradu Opatiji da ne bankrotira (već investira)

New Report

Close