LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će nesto od nas..

Vaš link

Dragi kolege želim vam blagoslovljen Božić.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

vidi tata ovaj na kupnji mi je uzeo nik

joza posto sam pop ko kokakola

ova 3 je udica

Veli Slafko "Manji PDV sigurno će plaćati oni koji se bave turističkim djelatnostima"

http://www.seebiz.eu/slavko-linic-proracun-ce-biti-manji-za-pet-do-devet-milijardi-kuna/ar-21920/

Vidim da se zahuktavaju promjene koje bi trebale pomoći turizmu. Svaki postotak manjeg PDVa je u slučaju LRH veća dobit, a dizanjem kategorija (i cijena) taj se efekt još povecava.

Spominjali smo prije neki dan situaciju u Slo.. (ustavni sud "potvrdio" da je država u obvezi)
Danas je slovenska HANFA (ATVP) oprala njihov AUDIO (AUKN) po pitanju zakona o preuzimanju dioničkih društava. AVTP je dao izjavu po tom pitanju da bi zaustavio pricu o državnom interesu. Upozoren je AUKN da očito nisu shvatli smisao 2 osnovna načela zakona o preuzimanju, a to su načelo jednakost postupanja prema svim dioničarima i zaštita malih dioničara.

Vaš link


Veli Slafko "Manji PDV sigurno će plaćati oni koji se bave turističkim djelatnostima"

http://www.seebiz.eu/slavko-linic-proracun-ce-biti-manji-za-pet-do-devet-milijardi-kuna/ar-21920/

ako njima smanje PDV na samo 10%, kome će onda uzeti? svi mi ćemo valjda plaćati 25% zato da hotelijeri bolje zarađuju??? ovo su sulude ideje! turizam je ove godine fantastično poslovao što znači da im taj PDV uopće nije takav problem kao što tvrde! a da žele da im više ostane u džepovima to je jasno, to bismo svi mi željeli samo obične ljude nitko ništa ne pita nego ih samo deru

Vaš link

.. Od 45.000 turista za novu godinu Opatija pokupila 10.000. LRH su dobro popunjeni, u sto sam se i sam uvjerio kad sam se raspitivao za sobu preko vikenda

Nešto su se kupnje i prodaje uskomešale. Što je danas, četvrtak? Da nebi kakav regres za skijanje pao od HANFE, što mislite?



Veli Slafko "Manji PDV sigurno će plaćati oni koji se bave turističkim djelatnostima"

http://www.seebiz.eu/slavko-linic-proracun-ce-biti-manji-za-pet-do-devet-milijardi-kuna/ar-21920/

ako njima smanje PDV na samo 10%, kome će onda uzeti? svi mi ćemo valjda plaćati 25% zato da hotelijeri bolje zarađuju??? ovo su sulude ideje! turizam je ove godine fantastično poslovao što znači da im taj PDV uopće nije takav problem kao što tvrde! a da žele da im više ostane u džepovima to je jasno, to bismo svi mi željeli samo obične ljude nitko ništa ne pita nego ih samo deru
[/quote]

Obične ljude se pitalo.sad kad su bili izbori. i eto izabrali su .i eto ti izabrani sad rade "svoj posao"
hvala


Nešto su se kupnje i prodaje uskomešale. Što je danas, četvrtak? Da nebi kakav regres za skijanje pao od HANFE, što mislite?

Možda ovo:

Vaš link

:))

Šalim se naravno, ovo je slovenska HANFA. No mislim da je baš zanimljivo za slučaj Opatija – LRH. Ovo je originalno priopcenje o slucaju krsenja zakona o preuzimanju od strane države.. Vrlo jasno, nema povlaštenih, nema retroaktivnosti, nema "štete". Svi se problemi lako mogu rješiti, objavom ponude. Opradavanje retroaktivne izmjene manjom štetom i pravdanjem da cilj opravdava sredstvo je u sukobu sa ustavom i zakonima, te EU direktivama. (rekapitulacija za one koji se muce sa slovenskim)

vidi onaj nalog na 1700 da se smrzneš

New Report

Close