LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S ovolikim jedinicama po stranici netko je puko’ ko kokica.
P.S.
Ili možda njih dvojca?
[embarass]

Možda će se nekima činiti beznačajno ali meni je ovo ipak znak da su mnogi shvatili da ovako dalje ne može:
Vaš link
Ne zaboravimo da jedan kamenčić pokreće lavinu!
[cool]

evo danas budem stavio 5 kom na 101
nadam se da i ostali sljede primjer


U ovoj močvari sam do grla!

I ne kužim zašto mislite da netko namjerno rusi cijenu?
Da ima kupaca očito da je nebi mogao srušiti na ove razine sa ovako malo dionica!!
Umjesto da se ovdje žalimo na sve i svakoga trebamo kupovati i cijena neće padati!
Svako po 5 kom a koliko nas ima koji kukamo i cijena nebi padala!

Ovako smo svi mi @frenkie! Po forumu kupujemo stotine kom! Smiješni smo!!

evo jednog hrabrog

evo o stezanju remena gradonačelnika iz hotela ambasador

Dobili smo i niz prestižnih turističkih nagrada, no o punom razvojnom zamahu ne možemo govoriti do rješenja problema oko dionica LRH. Nadamo se da ćemo rasplet ove priče doživjeti u idućoj 2012. godini. Opatija je jedna od najjačih hrvatskih turističkih destinacija s cjelogodišnjim turističkim poslovanjem, a takva može ostati samo ako postoji zajedništvo cjelokupnog lokalnog gospodarstva.

Aha!

Vaš link

ma daj
zlatna dionica

ha ha

u društvu sa Htom, adrisom, atlantikom

ajme majko

sutra smo na 1000 onda

to tako kod nas ide [rolleyes]

Sad kad se pročuje da je zlatna, pa kad navale svi ovi koji ulažu u zlato.. 😉

pogledajte kako je kukuriku riješio problem njihovih župana koji su sad ušli u Sabor- hitna izmjena zakona i oplaaa – župan koji ode u Sabor sam si izabire zamjenika, nema dodatnih izbora, gnjavaže ni troškova!
bojim se da će i ovaj problem LRH kukuriku riješiti na sličan način…


pogledajte kako je kukuriku riješio problem njihovih župana koji su sad ušli u Sabor- hitna izmjena zakona i oplaaa – župan koji ode u Sabor sam si izabire zamjenika, nema dodatnih izbora, gnjavaže ni troškova!
bojim se da će i ovaj problem LRH kukuriku riješiti na sličan način…

Ti se "bojiš" jer imaš dionice ili samo onako pretpostavljaš za opće dobro?

Po odvjetnicima bi izmjena zakona sa retroaktivnom primjenom bio pravi zgoditak..
Inaće sud je počeo zakazivati nova ročišta i predsjednik suda se "ispričao/opravdao" za zastoje kojih je bilo… no ostavimo te teške rasprave za neke druge dane..

Sretan Božić i Nova godina!!!!

Sretan Božić i Nova godina svim sudionicima našeg vrlog tržišta kapitala!

Poseban pozdrav Draženu koji je udružio sve nas, imatelje dionica LRH!

Živjeli!
[thumbsup]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

New Report

Close