LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo upravo sada na Dnevniku je objavljeno, da je veliki demokrata, štovatelj prava i pravne procedure (poznat po izjavi "Baš bih volio vidjeti koji će županijski sud donijeti odluku protiv Opatije dok sam ja na vlasti"), župan Komadina, ušao u sastav nove vlade.
Dakle kada nakon ovakvih izjava za nagradu odete u vladu, sve je jasno o tipu vladanja u novoj vladi.

I to je ono što je loše, jer niti jedna vlast s ovim ljudima tipa Komadina ne može naprijed jer oni ima ju mentalnu blokadu opisanu na prethodnom primjeru.
[embarass]


Evo upravo sada na Dnevniku je objavljeno, da je veliki demokrata, štovatelj prava i pravne procedure (poznat po izjavi "Baš bih volio vidjeti koji će županijski sud donijeti odluku protiv Opatije dok sam ja na vlasti"), župan Komadina, ušao u sastav nove vlade.
Dakle kada nakon ovakvih izjava za nagradu odete u vladu, sve je jasno o tipu vladanja u novoj vladi.

I to je ono što je loše, jer niti jedna vlast s ovim ljudima tipa Komadina ne može naprijed jer oni ima ju mentalnu blokadu opisanu na prethodnom primjeru.
[embarass]

ne zaboravite Linića koji će držati drž. financije [thumbsup]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

S obzirom na te dvije činjenice, izjavu Komadine i Linićeve načine same po sebi, jedan preventivni dopis europljanima o novonastaloj političkoj klimi u kojoj će se uskoro naći naš slučaj bi bio super stvar. Dražene, što misliš? Već ste neke kontakte imali.

Ja ću pokušati poslati i jedan poziv spomenutoj gospodi da se krene u traženje rješenja zajedničkog nam problema.. Sada su na vlasti i imaju priliku pokazati kako misle raditi, pokusajmo biti konstruktivni. Dosadašnja vlast je imala stav da se ne želi miješati u pravosuđe i prepustila je "institucijama" da rade svoj posao iako su se te institucije pokazale nesposobnima. Mislim na pravosuđe koje problem oko LRH ne uspjeva rjesiti od 94. Svaki puta kad se drzava upetljala i pokušala prerezati čvor još se vise upetljala, sad je vrijeme da nova vlast pokaže sto misli. Prepustiti stvar sudu sto znaci da će Opatija izgubiti sporove s malim dionicarima i ostati bez glasa ili budući da sporazum iz 2010 nije u potpunosti proveden i da ima sumnji da tu nije bilo sve čisto pokušati se postaviti kao arbitar i naći rjesenje koje je zadovoljavajuce za sve. Najgore je ovo između, a to je da se kao preda stvar sudu a na isti se vrši pritisak da razvlaci i ne donosi presude ( a znamo kakva presuda jedino može biti, ne moramo valjda sad mi tražiti eksperta da im kaže kako stoje u sporu)

da sam slavko stisnu bih sn (poništenjem) rješio grad obveze

darku dao slobodu a malima neku realnu ponudu na stolu

nap. 4500kn na ovu situaciju svi za stol i dogovor inače puše

samo mali i grad

ako bi tebe zadovoljilo 4 500 možda neke druge ne bi….. [wink]

ovde nema žurbe, pa taman ovo završilo 2020……naravno, ako sve bude po zakonu, pa i kamate od 15% godišnje…

daj lega očisti prvo do 2000 pa se javi


ako bi tebe zadovoljilo 4 500 možda neke druge ne bi….. [wink]

ovde nema žurbe, pa taman ovo završilo 2020……naravno, ako sve bude po zakonu, pa i kamate od 15% godišnje…

lega je kupovao dok je bilo svježih novčanica……meni je sada dosta LTH u portfelju, a trenutno smo na TS u Rijeci……i ne želim nagodbe ni sa Ostojom ni sa Opatijom….

pozzzzzzz


Ja ću pokušati poslati i jedan poziv spomenutoj gospodi da se krene u traženje rješenja zajedničkog nam problema.. Sada su na vlasti i imaju priliku pokazati kako misle raditi, pokusajmo biti konstruktivni. Dosadašnja vlast je imala stav da se ne želi miješati u pravosuđe i prepustila je "institucijama" da rade svoj posao iako su se te institucije pokazale nesposobnima. Mislim na pravosuđe koje problem oko LRH ne uspjeva rjesiti od 94. Svaki puta kad se drzava upetljala i pokušala prerezati čvor još se vise upetljala, sad je vrijeme da nova vlast pokaže sto misli. Prepustiti stvar sudu sto znaci da će Opatija izgubiti sporove s malim dionicarima i ostati bez glasa ili budući da sporazum iz 2010 nije u potpunosti proveden i da ima sumnji da tu nije bilo sve čisto pokušati se postaviti kao arbitar i naći rjesenje koje je zadovoljavajuce za sve. Najgore je ovo između, a to je da se kao preda stvar sudu a na isti se vrši pritisak da razvlaci i ne donosi presude ( a znamo kakva presuda jedino može biti, ne moramo valjda sad mi tražiti eksperta da im kaže kako stoje u sporu)

Dražene,
sličnih sam svjetonazora u ovome kao i ti i ne želim počinjati prepirku dok je god izvjestan kakav takav dogovor prihvatljiv za obje strane.
Nažalost prije navedena ekipa političara svoja shvaćanja temelje na nekim drugim nasadima koji su daleko do voga što imamo ti i ja.
Stoga smatram da dogovora ne može biti a ono što je bitno jest timing slanja svih ovih poruka u EU jer trenutačno je EU preokupirana svojim problemima tako da se ovo nit neće ćuti …
Lp
Funky

dražene, ne može pravosuđe rješavati cjelokupni problem jer je problem nakaradan. ovo je tako zamršeno da nema tog pravosuđa u svijetu koje bi to riješilo. problem je što zakonopisci nisu ni sanjali da bi do ovakvih pizdarija moglo doći ikada, a to je zato što se prepisuju strani zakoni koje naši budžovani onda izvrgnu ruglu. ja se sada samo bojim pritisaka na upravni sud koji drži ključ cijelog problema. ako ponište odluku hanfe, jebali smo ježa. ako je potvrde, opet nismo ništa postigli osim mogućnosti da tužimo gradove i općine. i tomu svemu, ko za vraga, dodajmo i propast novaca nekih od obveznika ponude u credo banci i dobijemo finu paprenu juhicu u ove tople zimske dane. nadam se da će me idući potezi vlasti ohrabriti, no ko se opeče na mlijeko, puše i na jogurt.

...povijest se ponavlja...


Ja ću pokušati poslati i jedan poziv spomenutoj gospodi da se krene u traženje rješenja zajedničkog nam problema.. Sada su na vlasti i imaju priliku pokazati kako misle raditi, pokusajmo biti konstruktivni. Dosadašnja vlast je imala stav da se ne želi miješati u pravosuđe i prepustila je "institucijama" da rade svoj posao iako su se te institucije pokazale nesposobnima. Mislim na pravosuđe koje problem oko LRH ne uspjeva rjesiti od 94. Svaki puta kad se drzava upetljala i pokušala prerezati čvor još se vise upetljala, sad je vrijeme da nova vlast pokaže sto misli. Prepustiti stvar sudu sto znaci da će Opatija izgubiti sporove s malim dionicarima i ostati bez glasa ili budući da sporazum iz 2010 nije u potpunosti proveden i da ima sumnji da tu nije bilo sve čisto pokušati se postaviti kao arbitar i naći rjesenje koje je zadovoljavajuce za sve. Najgore je ovo između, a to je da se kao preda stvar sudu a na isti se vrši pritisak da razvlaci i ne donosi presude ( a znamo kakva presuda jedino može biti, ne moramo valjda sad mi tražiti eksperta da im kaže kako stoje u sporu)

Upozorio sam neke kolege prije godinu-dvje da je ovo politički problem i da ga kao takvog treba i gledati,po meni sud neće riješiti ovu situaciju-ne zbog toga što nemože riješiti već zbog pol-utjecaja i interesa koji se prelamaju tokom zadnjeg desetljeća.

Stoga treba tražiti neko umjereno riješenje uz utjecaj politike i njihovih čimbenika,koje neće zadovoljiti sve zainteresirane stranke ,ali isto tako neće obespraviti zainteresirane stranke.
Bilo da su to grad Opatija,manjinski ili većinski dioničari ,treba sijesti za stol i dogovoriti stvar.
Kada bi se to moglo dogoditi-možda negdje na ljeto

tako je. mora se naći rješenje jer će nas SNHO kao većinski vlasnik početi zlostavljati kojekakvim prijedlozima odluka i slično budući da grad nema više prava glasa…politika je zakuhala, politika mora naći rješenje.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close