LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogli su oni puno toga u ugovoru popraviti da su uopće znali o čemu se radi. Pa zar se nije Čobanković na tv-u slavodobitno pojavio i rekao kako je uštedio državi oko 1,8 mlrd kuna. A tek ona famozna izjava Kunsta o 25+1=26……i eto tko nam sjedi u raznim povjerenstvima i tko sklapa ugovre i nagodbe.

Oni najbolje nagodbe sklapaju negdje u mraku i u tišini kao ona nagodba na Mirogoju….. [angry]

sve će to Linić riješiti za 2 mjeseca, čim završe izbori…i to po express postupku

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove


Naravno tko će drugi imati povlaštene informacije, nego netko tko je kupio par dionica LRH [pray]
Iz članka je vidljivo da se Dujmić ne plaši ponude ponude za otkup 10% dionica lrh od malih dioničara, već mogućeg prihvaćanja ponude i od strane Snho-a. Tu je vlada kriva, mogli su sklopiti dogovor sa Snho-om da za njihov dio Opatija ne mora dati javnu ponudu.

Čim spominje Uskok i prijavu, to samo znači da se boji za svoje dupe, pa sad pokušava naći druge krivce. Zamislite da pod njegovom upravom Opatija završi u bankrotu. Čisto političko samoubojstvo.
Biti će najzanimljive ako i kad Opatija bude morala ispoštovati davanje ponude, a SNHO im odluči uvaliti svoje dionice koje je dobio za siću po 6K kuna. Nemojmo smetnuti s uma da je i to moguća opcija i to opcija s kamatama. Ja sa sam na mjestu SNHO-a ne bi previše dvojio ako mali izguraju do kraja. To je min. 5x zarada u roku svega par godina. Čisti jackpot.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Evo bas sam se vozio od Opatije prema Zagrebu i nisam stigao odmah postati ni članak ni komentar na ovo, ali vidim da ste bili brzi..

Na business.hr ima kad se otvori ovaj tekst sastrane i ono "biser dana" , mislim da je par izjava s ove pressice zaslužili da bude u tom okviru..

Ne mislite li da ovdje ima elemenata zastrasivanja dioničara da ne kreću u tužbe?

[/quote]

Čim spominje Uskok i prijavu, to samo znači da se boji za svoje dupe, pa sad pokušava naći druge krivce. Zamislite da pod njegovom upravom Opatija završi u bankrotu. Čisto političko samoubojstvo.
Biti će najzanimljive ako i kad Opatija bude morala ispoštovati davanje ponude, a SNHO im odluči uvaliti svoje dionice koje je dobio za siću po 6K kuna. Nemojmo smetnuti s uma da je i to moguća opcija i to opcija s kamatama. Ja sa sam na mjestu SNHO-a ne bi previše dvojio ako mali izguraju do kraja. To je min. 5x zarada u roku svega par godina. Čisti jackpot.
[/quote]

Koliko bi tek onda vrijedio SNHO…???

Kao suho zlato, a i ovako je pun casha.

I da, mislim da trebamo podržati poziv državi da ona pomogne Opatiji i nadoknadi štetu..

Može i tako..

ufffffffffff….na Novoj Dujmić i LRH… [lol]

Mogu li ja sutra kupiti dionice LRH pa onda ići tužiti opatiju?

Vaš link

Taman sam pisao da ja i dalje ne vidim ni jedan jedini prijedlog kako problem rjesiti.. Kad ono, evo neki prijedlozi.. Doduše vrlo politički i uopceni ali eto.. Traženje strateških investitora koji će platiti rješavanje problema, a ovu drugu ideju o podjeli ne znam kako bi se moglo izvesti, nisam bas shvatio bit..

Ok to je smjer kojim treba krenuti, tražiti rješenje a ne izmisljati krivce i gubiti vrijeme..


Vaš link

Taman sam pisao da ja i dalje ne vidim ni jedan jedini prijedlog kako problem rjesiti.. Kad ono, evo neki prijedlozi.. Doduše vrlo politički i uopceni ali eto.. Traženje strateških investitora koji će platiti rješavanje problema, a ovu drugu ideju o podjeli ne znam kako bi se moglo izvesti, nisam bas shvatio bit..

Ok to je smjer kojim treba krenuti, tražiti rješenje a ne izmisljati krivce i gubiti vrijeme..

Po njemu, realno je da Grad Opatija i ostali potraže strateškog partnera i prodaju svoj udio od 25 plus jednu dionicu u LRH-a, jer to je uostalom i bila intencija njihova ulaska u vlasništvo tvrtke – da aktiviraju hotele na svom području i ožive turizam.

A što ja rekoh u mom zadnjem postu, da se Opatiju lagano preparira za prodaju njihovih 25%+1, ne?

Pozdrav kolegi koji mi je udijelio kolca za to. [cool]

Da, elementi dizanja tlaka!
Dođe mi da zovem tog mog glupog gradonačelnika i da mu kažem kako sam se na temelju POVLAŠTENIH informacija odlučio za kupovinu LRH. I još prije hanfine odluke! Kakav glupan!
Nisam se nadao takvim izjavama od mog gradonačelnika, za kojega znam da je fer i pošten čovjek. Ali sada je pretjerao, počeo LAPRDATI kao i njegov prijatel Linić.

Kamelija, simbol Opatije!

New Report

Close