LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@101
Ne brini 101, provjerio sam, imam to rješenje, a bio sam kao "javnost" prisutan i na sudu..

hahaha…smiješni ste vi što nam dijelite jedinice….

kao prvo, ne znam što radite ovde ako niste u LRh i ne mislite ulazite, pa vama LRH ne valja ni po 1500 kuna, a kako bi tek onda ušli u nju na 4000 ?
Mi znamo kako ona posluje, a sada nam je najveća preokupacija dobiti ovo na sudu za nas koji smo već predali tužbe. Milsiš li ti da to nama nije važno ? A ja mislim da se ti malo glupiraš, ok?

Ako te zanima poslovanje pogledaj Fi ili ovo obavjesti koje LRH daje, imaš nešto i ovdej desno na ovao stranici…hehe….

Zašto bi to tebi smetalo, ili bilo kome drugome?

pozzzz Draženu… [thumbsup]



Tako je Dražene, u potpunosti se slažem s tobom, iako ne razmijem ove što ti dijele jedinice.
Ne znam kome to smeta što mi tražimo svoja prava i kome ovo sve izgleda ide na živce…..

Nama koji nismo u LRH smeta što se ovdje ne može pročitati gotovo ništa pametno vezano uz kompaniju LRH, već vaši PRIVATNI sporovi, tj. malih dioničara koji žele 6000 kn po dionici i drugo ih ne zanima, a ruku na srce, cijela vaša "borba" svela se samo na to!
Imate svoje privatne web stranice pa dajte onda tamo razmjenujte takve informacije i stavove, a ne da ovdje uzurpirate forum zbog svojih privatnih potreba, a to radite već preko godinu dana! Pa normalno da to ljudima ide na živce…. [angry]
[/quote]

ne mogu virovati, njemu smeta što mi tražimo 6000 po dionici…hahaha….
pogriješio si , ja sam s njima na sudu , a cifra se polako penje do 10 000 kuna, pa kome pravo kome krivo….

ti mora da si ovo na bidu na 1661 s ajednim komadom inikako da te poklopi….

brisano..

@matko555

Vaš link

interesantno, u subotu u jutarnjem ili večernjem (čitao sam na kavi u kafiću pa ne znam koje su bile novine) veliki tekst na drugoj strani o tome da će biti šef olafa, šta je olaf, kako je to potvrda njegovom beskompromisnom radu itd… a tog nigdje na webu

@flacius
u slučaju gubitka spora snose se troškovi suprotne strane po tarifi, budući se radi o jednom odgovoru na tužbu, te jednom ili dva ročišta isti nisu toliko veliki.. no to su već detalji koji nisu za forum da ne zamaramo one koji nemaju dionice LRH

@comodor
ispricavam se na uzurpiranju foruma no na žalost cijenu dionice LRH u zadnjih 5-6 godina više određuju sporovi koji se vode oko iste nego samo poslovanje.. Nadali smo se da će se isto završiti prošle godine no kako vidimo nije.. A nije to samo slučaj na LRH. Ako mogu pomoći i oko ostalih stvari po pitanju LRH mislim da sam i ja a i par kolega dosta dobro upuceni pa slobodno pitajte..



Tako je Dražene, u potpunosti se slažem s tobom, iako ne razmijem ove što ti dijele jedinice.
Ne znam kome to smeta što mi tražimo svoja prava i kome ovo sve izgleda ide na živce…..

Nama koji nismo u LRH smeta što se ovdje ne može pročitati gotovo ništa pametno vezano uz kompaniju LRH, već vaši PRIVATNI sporovi, tj. malih dioničara koji žele 6000 kn po dionici i drugo ih ne zanima, a ruku na srce, cijela vaša "borba" svela se samo na to!
Imate svoje privatne web stranice pa dajte onda tamo razmjenujte takve informacije i stavove, a ne da ovdje uzurpirate forum zbog svojih privatnih potreba, a to radite već preko godinu dana! Pa normalno da to ljudima ide na živce…. [angry]
[/quote]

Neznam što tebe uopće ima interesirati ovaj forum kada nemaš dionice LRH – ovaj forum služi za komunikaciju ( uglavnom ) dioničara koji posjeduju dionice LRH , normalno da ih zanima kako će zaraditi ( valjda smo zato i svi mi ovdje ), ati informacije o LRH možeš pronaći na drugim mjestima .Zašto bi mi trebali o ovoj temi privatno komunicirati – zar trebam svakom forumašu koji posjeduje dionice LRH slati privatne poruke – koliko bih to poruka morao svakom slati i koliko bi to sve onda bilo pregledno?? I da, želim svojih 6000 tisuća , jer sam ih tu negdje i platio ( do sada nisam prodavao ) prije nekoliko godina , a sada ako bih dobio nazad te novce sigurno bih " masno zaradio " !!Ti ne želiš zaraditi na dionicama LRH – neznam zašto onda uopće pratiš ovaj forum, što tu uopće tražiš ?? Svatko tko i sada kupi dionice LRH ima pravo potraživati gore navedenu cifru ( nešto i više ), a tebe kao možebitnog sudionika na tržištu kapitala i te kako bi trebala zanimati ova mogućnost i trebao bi biti sretan da drugi odrađuju posao gdje bi i ti mogao omastiti brke , a ne da se ovdje žališ .


interesantno, u subotu u jutarnjem ili večernjem…

Jutarnji je bio u pitanju, još ga imam.

pozz

kako je burza pravo ogledalo

izgleda da ipak glavnu igru igraju drhtave ruke – opet istresanje [bye]

Nadam se, da još ima drhtavih ručica! [pray]

Ma sve je ok ako je netko odlučio da mu se ne da ovdje čekati ili pokretati tužbu no iskreno mi je žao onih baš malih dioničara koji imaju 1 do 5 dionica (ima ih oko 500, a još 750 ih ima manje od 20), koji su sad umirovljenici i možda eto prodaju dionice jer moraju.
Neki dan me j zvala gospođa koja još otplaćuje dionice HFP-u, tj dužna je par mjeseci pa ne zna dali da plati ili ne. Kupila ih je sa popustom na staž od oko 25% i plaća ih nešto preko 2400 kuna. Što joj reći? Da nastavi otplaćivati dionice po cijeni koja je 40% veća od trenutne na burzi, u kojoj je večinski vlasnik došao do apsolutne kontrole na malo nejasan i netransparetan način, ubjeđivati je da treba platiti podizanje tužbe i onda čekati da se sud smiluje i donese presudu koja bi trebala biti brza i rutinska da bi imala pravu svrhu i smisao..

Lako je meni s vama na forumu 🙂

Nedaj se smesti, nemam dionice LRH-a, ali vas potpuno razumijem i podržavam…

Nadam se da će te što prije uspijeti privesti postupak kraju na vaše zadovoljstvo, kao i zadovoljstvo svih budučih dioničara inih dionica, koji su ostali zakinuti prljavim igrama raznih sluzavaca, a kojima bi vaš slučaj trebao olakšati provođenje njihovih prava… [thumbsup]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Druga rasprava sredina 12 mjeseca da sudac vidi cijenu po kojo će se računati (stari ili novi zakon, 5.7 ili 6.3 k Kn) .
Opatija tražila i vještaka ali je odbijeno a kao što rekoh sudac treba pogledati u druge spise …
Lp,
Funky
P.S.
I više neću na public jer sam jedini javan a svi ostali ste sakrili i nešto pokušavate da nitko ne zna.
[bye]

New Report

Close