LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Početak sezone sjajan za LRH i Hotele Omišalj

…a “dosadu” na vrhu ljestvice najaktivnijih izdanja donekle je razbila tek Liburnia (LRH-R-A), koristeći optimistične procjene o tijeku turističke sezone kojima su se dionice domogle rasta cijene od 6,8 posto (na 6300 kuna), i to uz respektabilnih 12 milijuna kuna prometa…

http://www.poslovni.hr/48532.aspx

Only God, Muammar and Libya!

Može netko opet k/p i omjer………….. Hvala

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

K-1525 / P-286

Ignore: KressoM, delux


Može netko opet k/p i omjer………….. Hvala

K 1525/ p 286

Ako netko može poslati na pm kako se sa Mosticha sprema slika bio bi zahvalan. Imam MOSTich i rado bi kolegama stavio stanje sa trasakcijama ali ne znam kako, nigdje ne vidim opciju SAVE.

Imaš poseban besplatan program screenHunter (google-aj, lako se nađe) kojim možeš usnimiti ono što vidiš na monitoru u jpeg. ili nekom drugom obliku pa staviti na forum kao attachment poruke. Mostich nema takvu opciju kao ATM.

Ignore: KressoM, delux

BigBoss:

Može netko opet k/p i omjer………….. Hvala

K 1525/ p 286

Ako netko može poslati na pm kako se sa Mosticha sprema slika bio bi zahvalan. Imam MOSTich i rado bi kolegama stavio stanje sa trasakcijama ali ne znam kako, nigdje ne vidim opciju SAVE.

Kolega, nemam MOSTich, ali ja bih pokušao sa print screen[smiley2] Doduše ja imam njemačku tipkovnicu pa kod mene piše: Druck S-Abf[smiley5]

Only God, Muammar and Libya!


BigBoss: ” Može netko opet k/p i omjer………….. Hvala ” K 1525/ p 286 Ako netko može poslati na pm kako se sa Mosticha sprema slika bio bi zahvalan. Imam MOSTich i rado bi kolegama stavio stanje sa trasakcijama ali ne znam kako, nigdje ne vidim opciju SAVE.

…ali možeš i samo kliknuti “print scrn” tipku, onda otvoriti paint ili bilo koji program za obradu slika
te kliknuti ctrl+v.Tu sliku snimi i uploadaj na forum.
To ti je najednostavnija opcija, bez da skidaš grabbere ili huntere…

koliko po procjenama ima još Ostoja?

tanga je centar svemira!


koliko po procjenama ima još Ostoja?

Slobodna procjena? Ima 84% manje onih 25%+1 za Opatiju[smiley2] Šala.[smiley1] Na kraju današnjeg dana bi trebao biti na cca 2000.

Only God, Muammar and Libya!

nadam se da će do kraja mjeseca prodati sve pa da napokon krenemo malo većom uzlaznom putanjom[smiley8]

tanga je centar svemira!

Prodat će to Ostoja puno brže, danas je već prošlo 523 komada, pretovar se sad vrši na 6350:

K: 1597
6333,00 10
6301,00 3
6300,01 10
6300,00 20
6250,10 1

P:437
6350,00 43
6390,00 10
6400,00 116
6444,00 1
6450,00 50

Ignore: KressoM, delux


nadam se da će do kraja mjeseca prodati sve pa da napokon krenemo malo većom uzlaznom putanjom[smiley8]

ja se nadam da će prodati malo prije kraja mjeseca, da ne uletimo u rast u tjednu kad izlazi Magma…

New Report

Close