LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probudili se iz zimskog sna.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/n1km8aIwtWvSvzDdgjwYGQ==.pdf

Sad smo saznali da osim hotela,, marine i brodogradilišta idu investicije i proširenje u kampove. Lijepo.

Lošinjska plovidba u turističke projekte ulaže 60 milijuna eura

marcello

Nakon najavljenog proširenja i podizanja kvalitete smještaja LPLH će uz 49% u Uvali Poljana d.o.o. imati u kampovima kapacitete za smještaj cca 2.500 osoba na nivou 4*.
TUHO ima kapacitet za prihvat 8.000 osoba na nivou 3* i 4*.
Tržišna kapitalizacija TUHO je 1.100.000.000 kn, kompletan LPLH 119.200.000kn, malo više od 10%.
Koliko god se poigrali cijenama, maržama, efikasnošću potencijal je ogroman.

ask je gotovo potpuno nestao.

Izgleda da je trebalo reagirati već prekjučer.
Ja uzeo danas nešto sitno……

Za sada izgleda jako dobro….

Za expresni povratak u redovni rezim trebalo bi jos cca 325000kn prometa do kraja tjedna.
Mislim da je to mission impossible, ukoliko, naravno, ne bude neki veći dogovoreni prekrcaj…..

Nije bitno. Neka na krilima dobrih vijesti svaki dan u 13 h nabere nešto postotaka i to je ok.

Ne sjećam se sada gdje sam vidjeo podatak oko proširenja kapaciteta kampa ali kolega boca me na PP podsjetio da je za kamp Lopari na nekoj ranije skupštini bilo riječi o proširenju na 3000 osoba. To bi bilo zaista brutalno.

Do 220 bi trebalo minimum, Neno mi je jučer otvorio oči. Gricnuo i jučer i danas.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Procitao sam i ja, taj investicijski ciklus izgleda jako zanimljivo vjerovatno ima potencijala za rast dosta medjutim neke stvari su mi tu zanimljive naime radi se o planiranim investicijama 60 mil eura, kako kazu financiranje vlastitim kapitalom i privatnim sredstvima, novaca imaju 5 mil eura znaci ostatak je kredit i dokapitalizacija, tu se postavlja pitanje po kojoj ce cijeni uci partner jer to mjenja sliku valuacije, drugo ulaganje u toj visini predstavlja veliki zalogaj s obzirom na prihode i sadasnju velicinu pa je onda ulazak privatnog partnera bitna stavka koja odredjuje kolikom se riziku izlazu iako su i krediti jeftini pa ne bi trebao biti problem ali uzmemo li za primjer da se sljedeca recesija ocekuje oko 2020, a oni tek sada ulazu u taj ciklus koji treba zavrsit poslje 2020 i to predstavlja odredjeni rizik s obzirom na velicinu same investicije, ali svakako lijepo za procitat i vjerovat u najbolji moguci scenarij jer moze biti jako lijepa prica ali jos ostaje nekoliko nepoznanica.

Ignore : renči

Najljepša je priča onima koji su kupili pred par dana po 15x i sada lagano prodaju :-)))

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close