LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Xceed, skoncentriraj se. Gubitak za 2014. godinu preko 60 milijuna kuna, a u q1 2015 bit će dodatnih 37 milijuna kuna najmanje.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LPLH-fin2014-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Upravo pročitah izvješće i zapazih.

Dana 21.lipnja 2013. god. otvorena je likvidacija nad poduzećem Lošinjska plovidba
Brodarstvo d.o.o. te se očekuje završetak likvidacijskog postupka u prvom kvartalu
2015. god. što će prouzročiti povećane rashoda u grupi za iznos veličine temeljnog
kapitala.

lele


Upravo pročitah izvješće i zapazih.

Dana 21.lipnja 2013. god. otvorena je likvidacija nad poduzećem Lošinjska plovidba
Brodarstvo d.o.o. te se očekuje završetak likvidacijskog postupka u prvom kvartalu
2015. god. što će prouzročiti povećane rashoda u grupi za iznos veličine temeljnog
kapitala.

lele

I što je u tome tako neobično i začuđujuće da je zaslužilo “lele” komentar?

Usput, kada smo već “zločesti”, je li netko vidio novu bilancu LPLH?
Ukupni dug manji od keša na računu za čak 10 mil kn. Zaista me čudi da još uvijek ima onih koji se naslađuju s gubicima kojih zapravo nema…

Nisu mi jasni ovi “zlocesti” sto pisu negativno o dionicama.ako vam se neka dionica ne svidja jednostavno je zaobidjite i nemojte trositi vrijeme na nesto sto nije dobro…Sto vas pokrece u zivotu?ljubomora,pesimizam?ako nemate LPLH neznam zasto trosite vrijeme piskarajuci po forumima o njoj?a ako je imate neznam zasto je imate?kod vas je casa uvijek napola prazna.

U izvjescu treba uoočiti brutalnu bilancu brodogradilišta s patetičnom vrijednošću zemljišta, skoro potpuno amortiziranom ostalom imovinom, oko 40 mil. kn novca, depozita i sličnog.

To se i ja pitam. Samo sto mnogi ne razumiju razliku izmedju suprotnog misljenja i piskaranja protiv neke dionice. Kod nas je uglavnom ovo drugo. Iz tih argumenata ne vidis nikakvu smislenu raspravu, vec izokretanje istine i povrsne argumente.
Nakon sto ih ispucaju, umjesto da odu, oni i dalje nastavljaju.


Usput, kada smo već "zločesti", je li netko vidio novu bilancu LPLH?
Ukupni dug manji od keša na računu za čak 10 mil kn. Zaista me čudi da još uvijek ima onih koji se naslađuju s gubicima kojih zapravo nema…

Vrlo dobro zapažanje, također, dodao bih da je i ovaj “lagani” pad skoro završen.

Hoćemo li napokon vidjeti povratak iznad 200,00 kuna?

http://www.seebiz.eu/losinj-jadranka-i-loisinjska-plovidba-s-ozbiljnim-investicijama-u-2015/ar-106458/

3 mil kuna je ozbiljno?

Nevjerovatno je koliko smo mi kao narod negativni…
Poanta clanka je da se nesto radi, da se pomice sa mrtve tocke, da se nekuda ide, sporo – ali se ide.
Pa nema Losinj naftna polja i neograniceni budžet….

Stvarno respektabilno ulaganje [emo_zacudjen]
Prošlo je već godina i godina od najava velikih investicija a evo najave za ulaganje u vrijednosti prosječne obiteljske kuće.

New Report

Close