LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa netko možda kupi tih pet hotela u Portorožu a netko dionice Lplh.
Ono što ide prije rasta prihoda su investicije. Oni koji prate ovu tvrtku to znaju. Oni ojađeni koje boli rast cijene dionice koju nemaju brinu se oko prihoda, dobiti, netransparentnosti i koječeg drugog.

http://www.business.hr/ekonomija/losinj-i-dalje-vodeca-destinacija-na-kvarneru%5Bemo_novac%5D%5Bemo_novac%5D%5Bemo_novac%5D

POKRET OTPORA

Samo razumski upozoravam. Vi ovdje dobijete golo zemljiste i morate uloziti novce i vrijeme da bi nesto napravili. A oko vas hrpa gotovih hotela koji traze kupca. Jadranka vam je prodana prosle godine i nije postigla nikakvu cijenu.
Trenutno nije vrijeme za prodaju, vec kupovinu.

Jel zna netko tko ovako marljivo skuplja pa diže i ruši cijenu. Jel moguće da je ista osoba u pitanju i da osim nje nema drugih kupaca?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Jel zna netko tko ovako marljivo skuplja pa diže i ruši cijenu. Jel moguće da je ista osoba u pitanju i da osim nje nema drugih kupaca?

Cijenu ruši CERP, ali to je samo privremeno, jer će prije ili kasnije država rasprodati sve svoje dionice. Kupuju oni koji vjeruju da ova dionica dugoročno vrijedi znatno više od trenutne cijene.

Možda bih i ja dokupio još, ali trenutno to ne bi bila racionalna odluka s moje strane, jer mi već i sad, nakon rasta u zadnjih godinu dana, LPLH zauzima prevelik dio portfelja.

Imam dionice LPLH i ovo nije nagovor na kupnju/držanje/prodaju istih već samo jedan običan post na forumu u kojem izražavam svoje osobno mišljenje i ništa više od toga.

Evo nesto se radi i na aerodromu… 🙂

http://www.mgipu.hr/doc/OglasnaPloca/LD_25092014.pdf

Lplh je danas tvrtka koja prčka po turizmu i brodogradnji. Uz to imaju poprilično upotrebljivog zemljišta po Lošinju kojeg uprava već godinama ne zna mstaviti u funkciju. Rješenje za većinske vlasnike i nas male je da prodaju tvrtku i podjele novac.

Jel ima kakvih novosti u vezi prostornih i urbanističkih planova? Navodno je uposlena nova tvrtka koja radi punom parom na njima.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Blago crveno
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LPLH-fin2014-3Q-NotREV-N-HR.pdf
Nikakve nove akvizicije, pripajanja, odspajanja i slično.
Zemljišna imovina mrtvi kapital.
A gubici se množe.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Gledam trzisnu kapitalizaciju ove firme i ne mogu vjerovati. 😀

TK je 3 puta veca od PRIHODA za prvih 9 mjeseci.

To su čari trzista na kojem zare i pale oni koji mogu mahati svojim milijunima koliko god zele – a mi ostali samo skupljamo mrvice. [emo_beztona]

Ako mogu mišljenja s obzirom na ovakvo izvješće da li možemo smatrati ovo još jednim Obrovcem?

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

New Report

Close