LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo da rusi ne kupuju, pa dionicari ne prođu kao na jadranci

kakva pomama danas na LPLH….još malo pa nestalo

mislim da će do 200 bez problema….

Jel itko zna kakvo je stvarno stanje u zemljišnim kljigama po pitanju tog navodno tako vrijednog zemljišta? Ili su i ovo nečije igre bez granica?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


mislim da će do 200 bez problema….

objasni to ovom koji je prodao po 160 upravo. Ej prodavat po 160 a slomljen otpor na 155 haha.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


mislim da će do 200 bez problema….

A zašto to misliš? Šta je toliko zanimljivo kod ove dionice?

koliko vidim blogger je među prvih deset, a kako sve objavljuje na svom blogu, tamo možeš pročitati da li je i zbog čega zanimljiva dionica
ja samo čitam između redaka, potpuno sam nebitan….



mislim da će do 200 bez problema….

objasni to ovom koji je prodao po 160 upravo. Ej prodavat po 160 a slomljen otpor na 155 haha.
[/quote]
Evo išlo i po 174 a do sutra ‘ko zna hehe, nasreću ima nekih koji su se teškog bremena riješili i po 160 ali i po 155. Plač.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Mozda bi se u ovim trenucima bilo prikladno prisjetiti nekoga tko radi u financijskoj industriji te nas je donedavno ovdje uvjeravao da ova dionica ne vrijedi ni 10 kuna😄😄😄


Jel itko zna kakvo je stvarno stanje u zemljišnim kljigama po pitanju tog navodno tako vrijednog zemljišta? Ili su i ovo nečije igre bez granica?

🙂 sva sreca sto su grutovnica i katastar javno dostupni servisi… 🙂



Jel itko zna kakvo je stvarno stanje u zemljišnim kljigama po pitanju tog navodno tako vrijednog zemljišta? Ili su i ovo nečije igre bez granica?

🙂 sva sreca sto su grutovnica i katastar javno dostupni servisi… 🙂
[/quote]
A građevinsko zemljište u najvećim morskim nedođijama je 100 ojra kvadrat,ne sumnjam da nemaju par stotina tisuća i da se neće graditi aerodrom[emo_cool]

P/B joj je na oko 1, a BVPS je na sadašnjoj cijeni dionice.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close