LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene je, iskreno, začudilo koliko je danas prodavača sa relativno malim količinama odlučilo “rasprodati” svoje dionice.
U petak pred kraja dana je bilo 4000kom na 145 i nakon toga nekih 1700 na 148, pa, koliko se sjećam, nitko se nije baš pretrgo da unovči svoje papire.
Da li su današnji prodavači mozda kupci sa viših razina od četvrtka i petka, koji su očekivali da će ih se danas počistiti puno skuplje, pa je nestrpljenje nakon nekog vremena učinilo svoje ?
S druge strane, nekako baš ne vjerujem da je ostalo još puno onih kao kolega NevenS koji su skupljali bitno jeftinije, pa im se još uvijek itekako isplati izaći sa pozamašnim plusom.
Rekao bih da vrlo rijetki na ZSE čekaju na kapitalizaciju dobiti od 100 i više posto, osim u iznimnim okolnostima preuzimanja i trgovanja u posebnom rezimu (sto smo imali prilike vidjeti ovih dana).

Evo mali info koliko je love u igri kod prosirenja aerodroma…

cca 216 mil. kn

http://www2.pgz.hr/doc/uo_razvoj/Baza-30.09.2013.pdf

Meni se cini da je bloger kao mm

Ima ga sa obje strane…
Mozda se varam…
Diktato…koncentriraj se kad citas postove…
Dakle..
Imao si na 135 1000 na kupnji…ne prodajes…
On se makne…i prodajes po 130
Dakle mogao si po 135 ali ne..ti zelis 130…
Jel jasnije?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Diktato…koncentriraj se kad citas postove…
Dakle..
Imao si na 135 1000 na kupnji…ne prodajes…
On se makne…i prodajes po 130
Dakle mogao si po 135 ali ne..ti zelis 130…
Jel jasnije?

opet ne shvaćaš – ljudi nisu prodavali jer im je veliki nalog ulijevao određenu sigurnost, kad se maknuo prepali su se da će cijena tamo gdje bi i trebala biti-ispod 100 kn i brže bolje prodali su po solidnih 130 kn…zato mnogi forumaši smatraju da će ova dionica biti iznad 100 kn samo dok ju xy bude tu održavao svojim nalozima, a onda…
jel ti sad jasnije? [emo_smijeh]

ti mora da si otkrio toplu vodu…
da imam LPLH i da mi je netko stavio 135 a ja kupio po 100 ili nize…
pa i po 12x
prodam i briga me di ce…
al pohlepa je grda stvar
Ti ako mislis da bloger moze sam drzat cijenu si u opasnoj zabludi i bolje nemoj ulagat…
zivio

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Ti ako mislis da bloger moze sam drzat cijenu si u opasnoj zabludi i bolje nemoj ulagat…

hahaha, stvarno si naivan…misliš da su ljudi odjednom shvatili da nakon propasti brodarstva ova dionica vrijedi +300%?!? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
vidjet ćeš što će ovdje biti kad se xy makne s kupnje (a neće niti on ovdje do vijeka glumiti dežurnog) [emo_smijeh]

imas problem s koncentracijom…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


imas problem s koncentracijom…

ne, nego ti s razumijevanjem [emo_smijeh]

Psi laju karavane prolaze.Bid jača iz minute u minutu.

Ja bih rekao upravo suprotno.

Prodaja je iznenadjujuće nabubrila zadnjih dan-dva.
Da li je to prilično zakasnjeli profit-taking ili je netko odlučio malo “stabilizirati cijenu” ?

U svakom slučaju, evidentno je da ovaj trejd trentuno više ne funkcionira kao prethodni tjedan, a mislim da je to najgore za sitne špekulante, koji bi mogli potraziti slijedeću metu.

Ma neće ovo dolje, tu će se vrtjeti sad neko vrijeme, čak bi prije moglo nazad prema 140 kn , ovako od oka [emo_palacg].. Čim ti netko drži potporu sa 120ak tisuća keša, to znači da ima još dosta za istovariti van.
Morat će dizati dalje da bi mogao kititi luzere na 120 – 130 prosjeka

Evo iskrcavanja po potpori sa cca 1400 komada.
Znači, ima tko ima….[emo_smijeh]

New Report

Close