LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam decki…istina je da nece nista spektakularno…
al na 130 ima 1400 na kupnji
moze se neko iskrcat…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

odose…
heheheh
kakva igra macke i misa

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

jeste spremni za novi val up??
jer netko opasno skuplja idalje..a koci jakim askom..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kupovina na djelu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


jeste spremni za novi val up??

čim xy makne svoje naloge s potpore mogla bi LPLH brzo ispod 100 kn…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

istina…al hoce li maknut..
kako skupiti dovoljno ako se sprema nekaj kao sa jadrankom?
puno pitanja malo odgovora..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo radim analizu EA (Electronic Arts) i oni u svom godišnjem izvješću imaju: The properties we own is approximately 1.2 million square feet in North America and 0.6 million square feet in Europe and Asia. I da li vi mislite da je nekom analitičaru bitno koliko oni metara kvadratnih ureda imaju? Da li je to išta bitno kod izrade analize?

sve je bitno…pogotovo kad se pocne rasprodavat sve sto vrijedi…
briga mene di ce
al mi se svidja prica…
a ja sam na nju zakasnio…
bila je manje od 90 kad je BN pricao o njoj i potencijalu
ko je uzeo je uzeo…mozda se moze jos…
vrag zna
i jos nesto
danas je proslo 2000 komada
na bidu je 1000 prvi…
da skine ask…evo ti 150..ma ima tu svasta

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

interesantno
na bidu je bilo 1000 po 135 valjda sat vremena i nitko…
bid se makne i fljus na 130..
pa sto vam na 135 nije bilo ok?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

lijepa prilika zaraditi božičnicu! bloger bio djed mraz!! sada počinje igra tko zadnji….

Meni se nekako čini da će se cijena stabilizirati na ovim razinama do nekih novih vijesti i ne vjerujem u neki veći pad, recimo ispod 100 kn. Koliko ja vidim zainteresiranih za prodaju baš i nema. Mislio sam danas još malo skratiti ali ponovno sam proučio ono što već godinama gledam i odlučio da neću, a i utjecaj LPLH u portfelju mi više nije toliki da bi se nešto osobito trebao brinuti u slučaju pada. Čisto informacije radi, budući sam već više puta pisao o tome da kažem da mi je LPLH trenutno u portfelju 6,5%. Ostalo mi je 20% dionica koje sam imao, ostatak sam prodavao kako je cijena rasla (prosječno po cca 100 kn ili nešto malo više) jer da nisam LPLH bi mi bio oko 30% portfelja što je zaista bez veze. Ukoliko cijena bude padala definitivno ću dokupljivati ali maksimalno do 10% portfelja.
Zanimljivo je bilo vidjeti pametovanje na ovom topicu od strane novoregistriranih forumaša koji vjerojatno više neće pisati ništa. Uživao sam u vašem katastrofičnom pisanju i pozivam vas da nastavite sami sebi soliti ranu[emo_smijeh]


interesantno
na bidu je bilo 1000 po 135 valjda sat vremena i nitko…
bid se makne i fljus na 130..
pa sto vam na 135 nije bilo ok?

pa to ti kolege i govore cijelo vrijeme, kad se xy makne s kupnje bit će armagedon na LPLH…

New Report

Close