LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U pravu si alias, ja sam se samo zagledao u očišćenu bilancu, a pravo pitanje je "Šta je plovidba bez brodova?" .. Nema govora da će netko tko kupuje hotele preuzeti i plovidbu bez jednog broda.
Ja ne znam koliko je ekipa upućena koja kupuje sada i da li znaju da su svi brodovi rasprodani da se pokriju ona dugovanja iz prošle bilance.
Ostali su jedino udjeli kod povezanih poduzetnika/dionice, a netko bi trebao raščlaniti o čemu je tu zapravo riječ i je li sadašnji Book Value napuhan u tim papirima.
Jer core business je aj bok

Nije vam niti vrijedno odgovarati ali neka, imam vremena i odlično sam raspoložen…
Dakle, core biznis lošinjske plovidbe je biznis u kojem imaju 50%, a onaj u kojem imaju 100% im je onako sporedni i nebitan? Bitno je da ste se vi zagledali u očišćenu bilancu![emo_smijeh]


@goblyn

Nije uopće bitno koliko vrijedi tebi ili meni.

Njemu očito vrijedi jako puno.
Pa zašto onda to pošteno ne naplatit. [emo_namigusa]

[emo_namigusa]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Bilanca uopče nije važna

@Tramwel
Jesam fulao ili?

@samby

Naravno….s -25% na 0…
Moglo bi to jos up…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Bez obzira na ovo slavodobitno dizanje cijene prema kraju dana (kad je izašla obavijest), ne znam kako vama, ali meni se čini da je danas bio primjetan priličan zamor kod ostalih “manjih” kupaca koji su dosada sudjelovali u trgovini, tako da mi se čini da bi mogao bit problem pogurat cijenu dalje u idućim danima na taj način (ako se računa na sudjelovanje drugih).

Naravno, moguće je isto tako da ce dosadasnji glavni kupac većinu opet pokupit sam (bez obzira na cjenovnu razinu), tako da u tom slučaju, ovo gorenavedeno neće imati velikog značaja.

Cuj…moglo se uzet…cak i da nisi uzeo na ispod 130 prodavalo se i po 15+
Pa nije za bacit…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

I jos nesto…nadam se da se g.vlasnik bloga nebu ljutil
A evo reći ću vam i zašto nisam više kupovao do sada (a možda sad hoću). Zato jer sam vrlo, vrlo blizu 5% vlasništva. I onda kad bih kupio još, morao bih prijavljivati prelazak praga. Što naravno nije problem. I ako bih u nekom trenutku taktički ili zbog rebalansiranja portfelja prodao dio i pao ispod 5% (a vjerujte mi, vjerojatno hoću ako cijena dosegne 200 ili 300 kn), onda bih to opet morao prijavljivati, što bi onda vjerojatno potaklo komentare anonimnih ‘brokerčića’ (vidjet ćete poslije zašto se tako izražavam) i onda bih morao objašnjavati i odgovarati na zlonamjerne upite, što mi se ne da. Vidjeli ste kolika se galama digla oko KORF, zato jer je rastao s 23 kuna na sadašnje razine, a bio sam isto negdje na skoro 5% i kasnije smanjivao s rastom cijene (jasno, nisam ni najmanje ‘oštetio’ dionicu) zbog rebalansiranja portfelja. Što bi tek bilo da sam morao objašnjavati.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://hr.biznis-plus.com/node/5132?src=nl


http://hr.biznis-plus.com/node/5132?src=nl

naravno:

Braća Ananijev u ruskoj su javnosti poznati kao veliki vjernici, a spadaju i u najveće donatore Ruske pravoslavne crkve. Aleksej Ananijev čak i pjeva u crkvenom zboru. Tvrdi se da redovito pomažu u obnovama starih crkvi i crkvenih umjetnina. Ruski mediji nekad ih zbog njihovih jakih vjerskih uvjerenja nazivaju i “pravoslavni oligarsi”.

pa u hrvatsku može ulagati samo netko tko je jako siguran u božju pomoć.

samo da nakon iskustva s ulaganjem u hrvatsku ne postanu ateisti.

STA SE CEKA,…
gurac je dosta nisko…
hehehehe

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Gurac više ništa ni ne piše o dionici. Plan je ostvaren.
Gdje li će se pak cijena zaustaviti ?

U petak bilo sasvim dovoljno (5000+) komada iznad 145 da se namire svi prodavači, a vidim danas se opet iskrcava ispod 135……[emo_zacudjen]

New Report

Close