LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam jučer izašao i očito uranio. Kalkulirao sam sa padom cijene pa ponovo ući ali ovaj vlak ode dalje bez mene.

U pravu si alias, ja sam se samo zagledao u očišćenu bilancu, a pravo pitanje je “Šta je plovidba bez brodova?” .. Nema govora da će netko tko kupuje hotele preuzeti i plovidbu bez jednog broda.
Ja ne znam koliko je ekipa upućena koja kupuje sada i da li znaju da su svi brodovi rasprodani da se pokriju ona dugovanja iz prošle bilance.
Ostali su jedino udjeli kod povezanih poduzetnika/dionice, a netko bi trebao raščlaniti o čemu je tu zapravo riječ i je li sadašnji Book Value napuhan u tim papirima.
Jer core business je aj bok


ma kakav balon, pa bili rusi (ne turisti), a čuo sam da i delegacija iz Katara kada je gledala LNG terminal navratila tajno na Lošinj.

Dobraaa [emo_smijeh][emo_palacg]

makne li se ovaj sa bida 2000 komada na 125 kn,biti će raspad sistema.

sljedeća donja blokada je na 107,80 kn [emo_ooooo][emo_vrtimise]

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

Šta nije ovakva kupnja i držanje cijene već viđeno na nekim drugim dionicama? Isto poznatim

Mislim da se neće tako lako dopustiti da propadne sav taj trud.

Upravo tako, slijedi povratak, prodavači postaju kupci

Prvo ste bili jalni jer niste kupovali na 3x, 4x, 5x nego ste se uključili tek na 150 itd., a sada kukate jer vam je netko pokupio te dionice na foru[emo_smijeh]

Lako je sada lamentirat….

Trebalo je imat cohones pa kupovat danas po 125, u trenutku kad se nazirala prava provalija ispod. [emo_smijesak]


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/2UJZtEId57x8QzRnfru3Yw==.pdf

A SADA UP ILI??


Da li ja to dobro vidim ili je Bakić kupio oko 13.000 dionica u zadnjih par dana. Pa to je gotovo cijelokupni promet na ovoj dionici. To znači da je skoro samo on kupovao. Ili sam ja to krivo zaključio? Molim da me netko ispravi, ako sam pogriješio.

@goblyn

Nije uopće bitno koliko vrijedi tebi ili meni.

Njemu očito vrijedi jako puno.
Pa zašto onda to pošteno ne naplatit. [emo_namigusa]

New Report

Close