LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A po 125 je jučer bilo skupo haha.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ne mogu vjerovati da je ovaj brodar bez brodova i turist bez hotela sa pola jednog kampa prešao 50% vrijednosti Jadranke koja ima produktivnu imovinu sa 1.1 mil noćenja godišnje.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

pa sad je rizo na tanjuru a lplh i dalje skokovito.očekujem da bude barem 700 do kraja mjeseca.[emo_zacudjen][emo_novac][emo_novac]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/t6XjTLmeNTW6MeRmmYU3sA==.pdf

Rast je u poodmakloj fazi, evo hanfice.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

puno bolje nego meni…nisam htio po cca 67 kupiti jer je prenaglo skočila…pa nisam uopće kupio [emo_mrgud]

Ovo je takav balon da je to smiješno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kako dobro , i danas dobro , to mi nitko nemože uzeti

ne mogu razumijeti , zašto ne uzmete 20 posto ( 20 % )

i sutra uzmete 5 % ,

ako poraste ?

ma kakav balon, pa bili rusi (ne turisti), a čuo sam da i delegacija iz Katara kada je gledala LNG terminal navratila tajno na Lošinj.

Nekada se pratilo gdje ulažu fondovi, pa za njima.

Sada vrijede neka druga pravila gdje tko ulaže.


ma kakav balon, pa bili rusi (ne turisti), a čuo sam da i delegacija iz Katara kada je gledala LNG terminal navratila tajno na Lošinj.

naslušali smo se takvih priča na DIOKI-u….

New Report

Close