LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svatko tko je na burzi duže od tjedan dana vidi da se cijena LPLH iz dana u dan planski pumpa prema gore nalozima na kupnji
vide li to HANFA i sama ZSE? smatraju li možda da tako što nema veze s normalnim trgovanjem i normalnim odnosom kupnje i prodaje? ili je to njima sve normalno? nije ni čudo da prometi na ZSE padaju iz dana u dan i da ulagači napuštaju ZSE i sve više odlaze trgovati na strane burze

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

Hahaha jao jao, i čekaj sad, dakle imaš priliku ući još uvijek ispod 130 ali nećeš jer te strah i onda ćeš na 140-150 iste priče prosipati ovdje haha. Bože moj, pa ovo je rezultat vjere u dionicu, ja da imam 20 miliona kuna i shvatim šta je zapravo LPLH ne bi me bilo strah stavljati velike količine na bid, pa ako upadne super a ako pobjegne gore opet super budući posjedujem znatne količine dionice. Koga vi ovdje? Pa nismo djeca. Radije kupi pa šuti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


svatko tko je na burzi duže od tjedan dana vidi da se cijena LPLH iz dana u dan planski pumpa prema gore nalozima na kupnji
vide li to HANFA i sama ZSE? smatraju li možda da tako što nema veze s normalnim trgovanjem i normalnim odnosom kupnje i prodaje? ili je to njima sve normalno? nije ni čudo da prometi na ZSE padaju iz dana u dan i da ulagači napuštaju ZSE i sve više odlaze trgovati na strane burze

svaki dan zarada meni u đep , potpuno normalno

Jel ovo kad pišu neke brojke 13X sigurno 13x ili što[emo_zacudjen]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Prosto je strašno što se u ovoj bari moze raditi sa malo većom likvidnošću.
Ali ipak, mislim da smo sada već zaista dosta blizu onoj – tko zadnji, magarac.



sljedeća stanica 150,00 kn

to je hrabra tvrdnja…JAKO hrabra tvrdnja!
[/quote]

Koliko hrabra je bila?


Prosto je strašno što se u ovoj bari moze raditi sa malo većom likvidnošću.
Ali ipak, mislim da smo sada već zaista dosta blizu onoj – tko zadnji, magarac.

Korekcija će se dogoditi ovisi koliko je njih ušlo unutra. S obzirom da nema promjene među prvih deset…zaključi sam.[emo_smijeh]

osobno ne sumnjam da će biti, ali to je ionako manje važno

Prodaja se itekako brojčano oporavila na ovim razinama.

Evo ti Bembo sad pa pametuj… Rekao sam da je signal za kupnju. Kupovao sam kada i dotični prije par godina po 147, on je dokupljivao i spasio si ulaz.
Da je bar više takvih spasili bi burzu a ne tu kukat plakat i rasprodavat u panici a pravit se velikim ulagačima.
Pravo pitanje nije dokle će ova ići gore, nego koja je slijedeća dionica!

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Do Božića


Evo ti Bembo sad pa pametuj… Rekao sam da je signal za kupnju. Kupovao sam kada i dotični prije par godina po 147, on je dokupljivao i spasio si ulaz.

ako si jučer prodao, svaka čast….a ako nisi, možda ćeš već danas biti u minusu? [emo_cool]

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

New Report

Close