LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kod lošinjske je očigledno sindrom stečaja na djelu.kod nas sve dionice koje idu u stečaj skoče barem 100 % u kratkome roku.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

bilo bi zanimljivo kad bi se objavilo čiji su ovi veći nalozi na bidu?
uvjeren sam da bi se ispostavilo da su svi od jedno te iste osobe!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

vrhunska dionica , da bar potraje do Božića


haha prepali ste se bakića radi tužbe

Bakić u zadnje vrijeme na svome blogu piše same gluposti. Svi mu članci završavaju sa Korfom. Počne pisati o politici i nogometu a završi na Korfu. Jel to neka “usmjerivačka” strategija pisanja, ocijenite sami?
Eto nek me tuži, pišem pod istim Nickom već 6 godina, i većina već zna tko sam, neće ni njemu biti teško otkriti.

Poštovani kolege forumaši i dioničari,

najprije čestitke svim dioničarima LPLH Holdinga “ma gdje bili”.

A za ostale mala napomena: ovaj naš Holding baš i ne bi išao u kategoriju “kocke”, “piramide” ili sličnih “sustava”, prije u kategoriju početka otključacvanja intrinzične vrijednosti jedne dosad defokusirane, a u svojoj suštini duboko podcijenjene dionice.

Timing početka otključavanja je koincidirao s 2 važne materijalne činjenica, a to su:
– preuzimanje svih(dio toga će se tek odigrati!) ključnih resursa otoka Lošinja, elitne turističke destinacije koja će s ruskim kapitalom postati svjetski brand, a naš Holding posjeduje nezaobilazne nekretnine/zemljišta..
– i naravno konačno rješavanje dosadašnjeg balasta našeg Holdinga – gašenje odjela brodarstva.
Postoje naravno i još neke činjenica, ali o njima sad nećemo (oni koji su upoznati – Buga, restrukturiranje..).

Na sve ovo što se dogodilo neke kolege s ovog foruma su vas ustrajno i dobronamjerno upozoravali (poseban pozdrav kolegi Nevenu), ali znate kako je to u Hrvatskoj gdje su na burzi ostali još samo špekulanti – a špekulanti ne igraju dugoročno i oni definitivno NISU INVESTITORI (koji žele prepoznavati prilike u začetku) – oni su se uključili tek sad kad jasno vide o čemu se ovdje radi..

I da, još jednom bih želio istaknuti: pritom mi je jedino žao pomoraca s kojima iskreno suosjećam jer će ostati bez posla, ali nadam se da će se i njima otvoriti nove još bolje prilike kojih na Lošinju doista ne bi trebalo nedostajati.

Stoga kolega Nevene i ostali “dugoročni”, s obzirom da su se stekli uvjeti – ulaganje u LPLH još ove godine je počelo otključavati svoju intrinzičnu vrijednost.[emo_palacg]

Živjeli !

O kakvim stečajevima i PSN-ovima pričate??? Čim neka dionica uđe u fokus ulagača, eto i nevjerojatne količine “genijalaca” koji po pamet dolaze na ovaj forum, a usput i udijele nama jadnima nešto svoje genijalnosti. Prilikom ovog skoka sam izašao u potpunosti iz LPLH i još uvijek vjerujem da ni kupci na ovim razinama neće izgubiti dugoročno.


Poštovani kolege forumaši i dioničari,

najprije čestitke svim dioničarima LPLH Holdinga "ma gdje bili".

A za ostale mala napomena: ovaj naš Holding baš i ne bi išao u kategoriju "kocke", "piramide" ili sličnih "sustava", prije u kategoriju početka otključacvanja intrinzične vrijednosti jedne dosad defokusirane, a u svojoj suštini duboko podcijenjene dionice.

Timing početka otključavanja je koincidirao s 2 važne materijalne činjenica, a to su:
– preuzimanje svih(dio toga će se tek odigrati!) ključnih resursa otoka Lošinja, elitne turističke destinacije koja će s ruskim kapitalom postati svjetski brand, a naš Holding posjeduje nezaobilazne nekretnine/zemljišta..
– i naravno konačno rješavanje dosadašnjeg balasta našeg Holdinga – gašenje odjela brodarstva.
Postoje naravno i još neke činjenica, ali o njima sad nećemo (oni koji su upoznati – Buga, restrukturiranje..).

Na sve ovo što se dogodilo neke kolege s ovog foruma su vas ustrajno i dobronamjerno upozoravali (poseban pozdrav kolegi Nevenu), ali znate kako je to u Hrvatskoj gdje su na burzi ostali još samo špekulanti – a špekulanti ne igraju dugoročno i oni definitivno NISU INVESTITORI (koji žele prepoznavati prilike u začetku) – oni su se uključili tek sad kad jasno vide o čemu se ovdje radi..

I da, još jednom bih želio istaknuti: pritom mi je jedino žao pomoraca s kojima iskreno suosjećam jer će ostati bez posla, ali nadam se da će se i njima otvoriti nove još bolje prilike kojih na Lošinju doista ne bi trebalo nedostajati.

Stoga kolega Nevene i ostali "dugoročni", s obzirom da su se stekli uvjeti – ulaganje u LPLH još ove godine je počelo otključavati svoju intrinzičnu vrijednost.[emo_palacg]

Živjeli !

Hvala na čestitkama, ipak mislim da možda i najviše treba istaći kolege Miru i Topalova koji su napisali strašno velik broj dobrih i argumentiranih postova. Naravno da onda nije bilo toliko interesenata ali to je uvijek tako. Btw. LPLH mi je u portfelju i dalje velikih 12%, a s obzirom na prosječni ulaz sam u plusu debelo preko 100%[emo_smijesak]


bilo bi zanimljivo kad bi se objavilo čiji su ovi veći nalozi na bidu?
uvjeren sam da bi se ispostavilo da su svi od jedno te iste osobe!

Bilo bi zanimljivo kada bi vi malo počeli uživati u životu, pogledajte vani kako je lijep dan, sunca koliko hoćete[emo_smijeh]


Bilo bi zanimljivo kada bi vi malo počeli uživati u životu, pogledajte vani kako je lijep dan, sunca koliko hoćete[emo_smijeh]

smetam vam u navlačenju? [emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Goblin sam sebe navlači, valjda od 50 kn. Htio bi ali se boji, mačak oko vrele kaše. Sluti mi danas na proboj iznad 130.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/230022/Default.aspx

Ova uprava je pokazala da nije za brodarstvo.Vidjet cemo kakvi su u turizmu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Izgleda da ga zaista ništa ne moze zaustaviti.

New Report

Close