LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlasnik brodarstva je holding tako da su oni sigurno jamci. sumnjam da je ostala imovina dovoljna za pokriće ogromnih obveza. uzmite samo kamate koliko su iznosile dosada i da se one nakon nekog smanjenja neće puno smanjiti. a da ne govorim o glavnici.

Lošinjska plovidba-Brodarstvo u postupku likvidacije

sa naglaskom na:

“Postupak likvidacije društva Lošinjska plovidba-Brodarstvo d.o.o., Mali Lošinj neće imati značajnog utjecaja na poslovanje preostala dva društva u sastavu Holding grupe odnosno društva Lošinjska plovidba-Brodogradilište d.o.o., Mali Lošinj i Lošinjska plovidba-Turizam d.o.o., Mali Lošinj”, ističu iz Lošinjske plovidbe-Holdinga.

Naravno svatko neka odluči za sebe kojim je izvorima za povjerovati … ipak je kolega zozo01 registriran ovdje već skoro cijeli dan [emo_smijesak]

Koliko ono LPLH ima zemljišta?
Koliko je od toga zemljišta turističko zemljište po Zakonu o turističkom zemljištu?
Čije je to zemljište?

Ovo je stvarno sramota,prvo su cijenu digli,a onda su napisali da je kraj ovoj tvrtki.Ustvari da je propala.

Zasto nitko nije odgovoran za ovakvo nesto,mogao je i kupit mali dionicar.

JAKO SAM RAZOCARANA,ZASTO NOVINE NISTA NE PISU;ZASTO ANALITICARI BANAKA NISTA NA OVO NE REAGIRAJU.

GDJE JE ZASTITA MALIH DIONICARA

a danas minus 80 posto

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

a čujte katkad je bolje osići ruku nego da te gangrena ubije,možda ovo nije ni loše, jer bolje se odreći brodarstva nego da firmi se nagomilaju dugovi

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


a danas minus 80 posto

zašto????

dok kupuješ dionice, kupuješ
LPLH-R-A
Lošinjska plovidba – holding. dioničko društvo za pomorski prijevoz. brodogradnju i turizam


vlasnik brodarstva je holding tako da su oni sigurno jamci. sumnjam da je ostala imovina dovoljna za pokriće ogromnih obveza. uzmite samo kamate koliko su iznosile dosada i da se one nakon nekog smanjenja neće puno smanjiti. a da ne govorim o glavnici.

zato služi predstečajna ,ja n razumim zašto tu mogućnost ne bi iskoristile i zdrave firme ,eno čist je primjer geofoto ,koji je zajeba ebrd

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Haha samo sam čekao dežurne dušebrižnike da ulete sa pričom o likvidaciji brodarstva…Oni koji ni neznaju šta su kupovali možda i popuše foru….

U Holdingu jedino je plovidba radila s gubitkom. Ako Holding nije jamac za kredite ovo je dobra vijest.


Ovo je stvarno sramota,prvo su cijenu digli,a onda su napisali da je kraj ovoj tvrtki.Ustvari da je propala.
Zasto nitko nije odgovoran za ovakvo nesto,mogao je i kupit mali dionicar.

puno kolega danima je na forumu upozoravalo da je ovo bilo umjetno dizanje cijene sa 40 na 120 kn (+300%!!!) s ciljem da se ekipa na brzaka iskrca, ali uzalud!
iste naivce koje su navukli u DIOKI sad su ih navukli i ovdje i natrpali ih brdom dionica LPLH na 100-120 kn!
bit će ovdje plača kupaca koji će se čuti kilometrima okolo [emo_palacd]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


Ovo je stvarno sramota,prvo su cijenu digli,a onda su napisali da je kraj ovoj tvrtki.Ustvari da je propala.

Zasto nitko nije odgovoran za ovakvo nesto,mogao je i kupit mali dionicar.

JAKO SAM RAZOCARANA,ZASTO NOVINE NISTA NE PISU;ZASTO ANALITICARI BANAKA NISTA NA OVO NE REAGIRAJU.

GDJE JE ZASTITA MALIH DIONICARA

Pa nije propao holding nego jedan njegov dio koji je nebitan za ovaj skok cijene, znalo se da brodarstvo ide pod ledinu.

Ne uzbuđuj se.

Ovo je odlična vijest,brod koji je nosio samo gubitke jer niti jedan carteraš neće iznajmiti brod od firme koja u floti ima samo jedan brod,ovo je bilo najavljeno prije par mijeseci,cijena se nezna ali trenutno takav brod na tržistu vrijedi oko 100mil. kuna

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close