LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zasto se ovo desava??svi fundamentalni pokazatelji su katastrofalni,ne razumijem, ako netko zna molim neka mene I siru javnost prosvijetli jednim lijepim postom, unaprijed hvala, zbunjeni forumas

nisu, pokazatelji su zapravo dobri, ali zamaskirani ogromnim gubicima brodarstva. taj dio ide u likvidaciju i jednom kad to više ne budu knjižili u izvješćima, ostaje zdrava jezgra – turizam, remont, zračna luka – niski prihodi, sitna dobit ili gubitak, ali imovina od 150 do 200 milja i nula duga. neki su to znasli i prije čitajući izvješća malo pozornije

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Evo, kao što se vidi….nekim kupcima je povoljno 117,xx……a par minuta kasnije, nekim prodavačima i 107…..svašta je tu još moguće.

na kupnji iznad 100 kn ima još samo par stotina dionica, jeste nabavili apaurine?? [emo_vrtimise]

podrška je oslabila…ima još ovih 1300 komada…na kupnji

sudjelujem, ali samo kao kibicer.uživam u tuđoj igri.zavist je negativna emocija.


@ NevenS

Dionica godine? Bože sačuvaj. Pa dionica od kad postoji nije zaradila 1 kunu dioničarima. Kako vama to ljudi nije jasno?

Meni kao dioničaru je zaradila jako puno[emo_smijeh]


zasto se ovo desava??svi fundamentalni pokazatelji su katastrofalni,ne razumijem, ako netko zna molim neka mene I siru javnost prosvijetli jednim lijepim postom, unaprijed hvala, zbunjeni forumas

Upravo suprotno, svi fundamentalni pokazatelji su fantastični ali ako to do sada niste bili u stanju shvatiti, a mogli ste jer smo mnogi pisali o tome godinama, možda bi za vas najbolje bilo da zaobiđete LPLH u širokom luku.

P.S. Katastrofičari, uživajte u svom hrvatskom jalu i sipanju gorčine. To vam je uvijek donijelo samo dobro pa nema razloga da vam od toga i u budućnosti ne bude dobro[emo_smijeh]

Ja sam skratio na 8% i to ne prodajem,imam dovoljno ako nastavi rast a ispod 100 dokupljujem do 15%. Ovdje se osjećam dovoljno sigurno za takvo što.

ako se ne varam max dionice je bio 450 tamo negdje 2007-8?

Postanite Eu-robovi

15,10 2007 = 799,99

pepe7


P.S. Katastrofičari, uživajte u svom hrvatskom jalu i sipanju gorčine. To vam je uvijek donijelo samo dobro pa nema razloga da vam od toga i u budućnosti ne bude dobro[emo_smijeh]

iritantni su, ali kada shvatite što žele, a naime da i oni što uštinu od tuđe pameti i dalekovidnosti, onda postaju sitni i nevažni. komaraca uvijek ima, ne dajte da vam pokvare raspoloženje

nisam u lp, odbilo me ime i loše brodarstvo. pouka za mene da svatko zna čitati fi, a malo njih razumije fi

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close