LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je ovdje jasno.

Velika riba u maloj bari moze radit čuda na ovakvim nelikdivnim dionicama sa likvidnošću koju on ima.

Samo je pitanje što će bit kad on odluči da je bilo dosta, pa se makne s bida, kao što je to već odlučio na nekim svojim drugim adutima.

Mozda to bude na još +200%, a mozda i sutra.
Po meni, jednako nerealno kao i dan danas.

Ostaju vam vrijednosni papirići i vjera u Boga.

kvart99
mislim da danas tokom dana,
ujedno iskrena čestitka tko je imao dionice zaradio, nema TA koja je ovo pokazivala ovako brutalno

pepe7

Čestitke imaocima, ako je Dioki u stečaju mogao rasti 400% onda ovo niti približno nije došlo tamo gdje treba, pogotovo nakon što je JDRA u preuzimanju od strane rusa, a već samim time imovina LPLH dolazi u fokus. Meni je žao što nemam LPLH jer sam full izložen u drugim dionicama na kojima očekujem slično zbivanje

sad se uključuju oni koji se nisu mislili se uključiti

..ide ovo danas još 20 tak %, kažu ovi što vide bolje, više, jače..[emo_palacg]

120 ce probit sigurno

Samo budite pažljivi, u jednom trenutku će bloger reći dosta…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

110 kn!
još malo i bit će +200% rasta u par dana [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

s 30 na 110 pa to je 300%
zaista čestitke, tko je bio cijelo vrijeme unutra?


sad se uključuju oni koji se nisu mislili se uključiti

znači treba se maknuti jer će se biti ošišan [emo_beztona]

sudjeluješ ili ne…nema treće

kupci LPLH iznad 100 kn mogu odmah početi kupovati ibuprofene i apaurine, trebat će im vrlo brzo

New Report

Close