LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Glede i unatoč ovakvog skoka cijene ne može se reći da nema interesa [emo_smijeh]

Pamet je obrnuto proporcionalna interesu.
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Konačno se otključava vrijednost naše lošinjske, jako mi je drago zbog svih nas koji smo jako dugo unutra i svjesni smo da je vrijednost bez obzira na propast brodarstva znatno veća od tržišne pa je čak i sada uz veliki rast ova dionica još uvijek jeftina.
Jedino mi je žao što sam još lani za dosta skratio poziciju ali i ovo što je preostalo veseli…

[emo_palacg]


Nije mi jasno zašto ste kratili poziciju lani kod još niže cijene a kažete da se vrijednost “otključava”?



Glede i unatoč ovakvog skoka cijene ne može se reći da nema interesa [emo_smijeh]

Pamet je obrnuto proporcionalna interesu.
[emo_namigusa]
[/quote] 🙂 često zna biti tako, ali znaj ti hoće li još više rasti interes ako Rusi krenu dalje po Lošinju.

Pozdrav svim starosjediocima… 🙂

nego kako ce rusi stic na otok… Ovi mali avioncici koji sada slijecu na otok i nemaju bas neki dolet… Trebat ce tu malo bolje investirat u aerodrom… A znamo tko su vlasnici aerodroma… K tome ti vlasnici pripremaju “neke” projekte na otoku a ruski partner bi im dobro dosao sa svojom financijskom injekcijom… 🙂

uglavnom biti ce interesantno 🙂

Pozdrav Miro, ne javljate se već mjesecima pa sam se zabrinuo da niste izgubili strpljenje[emo_smijesak]
Kao što smo ja i kolega topalov pretpostavljali danas se nastavio rast. Trgovanje je bilo potpuno drugačije nego jučer, evidentno je da se uključilo dosta špekulanata pa je tako i dionica dosta oscilirala na velikom prometu. Nešto sam pokratio kao što sam i pisao ali još uvijek mi je u portfelju preko 13%.
Kamo će sutra ne znam, mislim da bi se mogla neko vrijeme stabilizirati oko ovih razina ali to nije toliko bitno. Najbitnije je da sada nas nekoliko ovdje više nismo toliko usamljeni i da mnogi postaju svjesni koliko ovo zapravo vrijedi, odnosno, bolje rečeno, može vrijediti.

ako mislite na one “ruse” koji su kupili vilu saborku u lošinju,oni su rusi koliko i josip broz tito i joža manolić. samo su bili u moskvi na obuci i zadatku kod drugova .

aerodrom lošinj je uvijek bio promašena investicija a gradio se po političkim odlukama,kao i ovaj novi projekt koji je čisto pranje love ,”po sistemu pola meni,pola tebi, pola mati graniću” .inače sad aerodrom ima veliku pistu da može sletiti atr42. “rusi” su napravili hangar od 50 000 eura kako bi mogli parkirati bičkraft od 6 mjesta kojim prebacuju iz pule i zagreba ruse na ljetovanje.
lošinj kao destinacija ima smiješno malo noćenja na odnosu na ostale veće centre,cca 1.8 milijuna noćenja i 250 000 gostiju godišnje da bi se radio neki veliki aerodrom.ovaj mali sportski je i više nego dovoljan s obzirom koji ima promet.
inače lošinj ima trend pada dolazaka gostiju,u 2012 je bilo 10 posto manje nego 2011-te.
a šta to ima lplh da će profitirati od rusa sad kad ih dođe petšest milijona?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity



Konačno se otključava vrijednost naše lošinjske, jako mi je drago zbog svih nas koji smo jako dugo unutra i svjesni smo da je vrijednost bez obzira na propast brodarstva znatno veća od tržišne pa je čak i sada uz veliki rast ova dionica još uvijek jeftina.
Jedino mi je žao što sam još lani za dosta skratio poziciju ali i ovo što je preostalo veseli…

[emo_palacg]


Nije mi jasno zašto ste kratili poziciju lani kod još niže cijene a kažete da se vrijednost "otključava"?
[/quote]

kolega, cijena nije bila niža, već sam skratio taman negdje kad smo imali onaj mali skok na 80-ak kuna negdje na proljeće…
a kratio sam jer su mi trebali novci, nebi ja prodao niti jedne svoje dionice sljedećih 10 g. da ne moram….

ma kakav cash-r-a, 100% in


lošinj kao destinacija ima smiješno malo noćenja na odnosu na ostale veće centre,cca 1.8 milijuna noćenja i 250 000 gostiju godišnje da bi se radio neki veliki aerodrom.ovaj mali sportski je i više nego dovoljan s obzirom koji ima promet.
inače lošinj ima trend pada dolazaka gostiju,u 2012 je bilo 10 posto manje nego 2011-te.
a šta to ima lplh da će profitirati od rusa sad kad ih dođe petšest milijona?

Ne znam šta su onda uopće Rusi vidjeli u Jadranci, zašto nju preuzimaju?

Jadranka ima kontinuirani rast broja nocenja. Milijunto nocenje je ostvareno 8 dana ranije nego 2012 god. A Losinj jedini u Hrvatskoj ima priznanje da je njegova klima ljekovita. Prema tome ne znam o cemu pricate

pametno skuplja ovaj na 80,50

Postanite Eu-robovi

Strašna je potpora na bidu tako da svatko tko hoće može prodati bez pada cijene ali jednostavno nema zainteresiranih za prodaju na ovim razinama. Pomanjkanje slobodnih dionica već je i sada više nego očito.

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/100-milijuna-eura-za-hrvatski-otok-snova–projekt-losinj-de-luxe
Najava velikih investicija u Malom Lošinju, a posebno se spominje aerodrom – LP Turizam 47% vlasnik

New Report

Close