LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se desilo s dionicama Buga-e i ekipe?
Koliko ima keša, ima i duga.
Koliko vrijede nekretnine?
Od zarade u brodogradilištu teško da će biti išta.
Jedino turizam ako što uhvate.

pa sve je to vrlo jasno. Sada treba otici kod direktora Jadrolinije, bivseg LONCARA i njegovog prvog pomocnika u lopovluku ANTICA i ispitati svu njihovu imovinu. Onda treba otici kod IVICA onog koji ima DALMONT i kod njega napraviti isto.A iza toga treba otici kod svih onih u poreznoj koji su imali u svojim ladicama sve ovo i prije nego je direktro Elektromehanike umro, jer ga sada mozete povuc za onu stvar. Na kraju treba otic u brodogradiliste CRES i cijeloj upravi napraviti reviziju imovine, ali i njihovim bivsim i sadasnjim zenama ali i ljubavnicama. A onda treba otici u drzavnu poreznu i jebat sve HDZovce na vlasti od 90ih naovamo koji su dozvolili tu pljacku. A i Vi u listu se iscudjavate ko pura govnu a sve ste ovo znali i sve ste ovo zataskavali i niste htjeli o tome pisati. SMECA

Pa tko će otić na sve te adrese, pobogu trammele.
Meni je samo palo na pamet ako imaju keša koliko i duga, koliko imaju smještajnih kapaciteta, zemlje i sl. Koliko to vrijedi? Zna li tko?
A ovo što su jamili se ne broji.
Potaklo me ovo što su izjavili da je brodarstvo out, a drugi djelovi poslovanja ne pokrivaju te troškove.

Nema veze dok se ima keša sve se može držati visoko makar i umjetno a to što ovo zapravo više nije brodar kod nas nema veze dok bi vani dan provela u uzastopnim negativnim blokadama ukoliko blokade vani postoje. Ne znam i ne zanima me, ja volim našu baruštinu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ukupne obveze društva “Lošinjska plovidba turizam d.o.o.” prema revizorskom izvješću za 2011. godinu iznose 5,58 mil kn, a društva “Lošinjska plovidba brodogradilište d.o.o.” 7,41 mil kn. To je ukupno zbrojeno 12,99 mil kn. Ukupne obveze Morus Albe d.o.o. u kojoj holding odnedavno ima 79,5 % prema godišnjem izvješću za 2011. iznose 15,88 mil kn. Na nivou čitavog holdinga to bi trebalo biti 28,87 mil kn (dakle oko 25 mil kn su ukupna dugovanja holdinga ne računajući manjinski interes).
Nakon što se na koncu iz bilance izbriše i eliminira Lošinjska plovidba brodarstvo d.o.o., a to bi trebalo biti za cca godinu dana, možda i ranije to će većini postati jasno. Hoće li se tada dionica moći kupovati po ovim cijenama, to je već drugo pitanje.

Fina manipulacija cijenom. Svaka čast ovakvoj burzi. Lošinjska PLOVIDBA nema brodova.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ima hotele


Ima hotele

Ne pratim baš, ali čini mi se da nema niti hotele. Koliko ja znam ima kampove, marine, brodogradilište, dionice aerodroma i gomilu keša na računu.

Eto, ali ima …

moze info koliko casha imaju po dionici?

Sigurno nemaju kao u Atln 😉

Sad se svi uzjogunili nakon rasta od 25%….u ovoj sam dionici već dvije godine i pri 160 mi je bila podcijenjena stoga bez obzira na današnji dan, mislim da ovo nije nikakvo pumpanje. Malo se pozabaviti dionicama pa onda pišete + ili –

New Report

Close