LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodajem 500 komada po 315 kuna . Javim se 2012 .

http://democraticbelarus.eu/node/10769

U clanku se spominje i novogradnja koja dolazi u 2011 godini… interesantna je suradnja s Zepter grupom… mozda budu investitori u losinjsko brodogradiliste… uglavnom biti ce posla za losinjsku… [thumbsup]


http://democraticbelarus.eu/node/10769


U clanku se spominje i novogradnja koja dolazi u 2011 godini… interesantna je suradnja s Zepter grupom… mozda budu investitori u losinjsko brodogradiliste… uglavnom biti ce posla za losinjsku… [thumbsup]

ljepo, ljepo

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ja bih rekao jako lijepo. Više od pola flote ide u dugoročan čarter tj. 136.740 DWT ili 58,08 % ukupne tonaže. To bi trebalo značiti svijetlu budućnost i potencijal za obnovu flote, te porast prihoda brodarstva. Uz nastojanja produženja sezone na Lošinju koji za to ima jako velike potencijale eto nama puno para u budućnosti. Bravo

Pohvale kolegi Miro25 za iskopanu vijest.
U svakom slucaju pozitivna vijest za Losinjsku u ovako sumornim vremenima za brodare.
Nadam se nekom dugorocnom partnerstvu koje bi omogucilo nove investicije uz sigurne prihode.
Mene zanima mogu li se graditi koji od tih novih brodova u losinjskom brodogradilistu ?

Brodogradilište je uglavnom remontno i specijalizirano za popravke i održavanje, te rekonstrukcije tj. prepravljanje za druge namjene.

http://www.shipyard-losinj.com.hr/about_us.html

Nije mi poznato da se bave izgradnjom novih brodova iako im i to nebi bio problem, ali očito imaju dovoljno posla.

Ovo se odnosi na nove novogradnje sto su najavljene na skupstini… jedna je sigurna, a za drugu ce se vidjeti kakva ce situacija biti… losinjsko brodogradiliste ide u prenamjenu… te se planira gradnja turistickih objekata na prostoru brodogradilista… vrijednost investicije je boli glava… al sad se izgleda i otkrio igrac koji ce sudjelovati u projektu, a to je zepter grupa… cijela investicija je oko 100 mil. €… kockice su se polako pocele slagati….

Evo malo o projektu marine, remontnog brodogradilista i luksuznih hotela… sad ima smisla i prica s losinjskim aerodromom…

Uglavnom cijela prica je vrlo interesantna… [thumbsup]

Kažu da imaju 200.000 m2 prvoklasnog zemljišta uz ore čija bi vrijednost trebala biti cca. 20 mil eur ili 150 mil. kuna. Pa koliko vrijedi ova dionica ????
Samo vrijednost zemljišta iznosi 226,00 kuna po dionici, dok je iznos casha preko 140,00 kn po dionici. Znači da se LPLH trži samo po vrijednosti novca na žiro računu, a sve ostalo je besplatno. Zemljšte, hoteli, brodogradilište, brodovi i tko zna šta još sve nema u Lošinju.
Zanima me samo tko je na prodaji, stvarni prodavač ili netko tko želi još jeftino kupovati pa izlaže naloge plašljivce. Zato ću sutra prodati nešto dionica drugih firmi i opaliti po prodaji da pokupim par stotina komada kada je već rasprodaja u tijeku. Dugoročno je ovo best buy dionica na ZSE što se tiče brodara i totalno je neusporediva sa ostalima tipa Jadroplov i slično.

za nas koji pratimo dionicu to je već sve odavno poznato, u budućnosti nas čekaju ljepe stvari !!!

trebali bi počet pričat o kakbom preuzimanju pa bi se pojavili kakvi špekulanti, vidim da su drukeri na nekim temama počeli s tom taktikom – love u mutnom…

lošinjska danas vrijedi minimalno 2,5 puta više od trenutne cijene, budućnost nosi samo dobre stvari…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Imaju oni vise zemljista na otoku od tih 200.000 m2… pogledajte moj post od 15.03.2010… tamo sam pronasao oko 300.000m2… a vjerujem da toga ima jos… posto sam do ove brojke dosao napikavanjem po katastru, znaci slucajno pronasao katastarske cestice…

Pozdrav! [thumbsup]

Sto bi se moglo dogadjti s ovom firmom u 2011?

New Report

Close