LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadopuna prethodnog posta. Možete primjetiti zadnjih dana da netko u zadnjim sekundama spušta cijenu.

ali nisu mi jasni ni ovi na prodaji, ja bi ljepo mako prodaju sve do 200 kn pa nek bude rupa, ali već mjesecima stoje isti nalozi oko 170…

pa ako netko odluči i kupit koju dionicu, neka pošteno plati, svejedno se neće obogatit ako ga lupi tih 200 kom na 170.

ma kakav cash-r-a, 100% in

izvještaj i nije tako loš, 12 milja gubitka, to još debelo pokrivamo zadržanom dobiti, zadnje tromjesječje ćemo doć sa gubicima na nulu uz pretpostavku da trošarine nastave rast.

ma kakav cash-r-a, 100% in


izvještaj i nije tako loš, 12 milja gubitka, to još debelo pokrivamo zadržanom dobiti, zadnje tromjesječje ćemo doć sa gubicima na nulu uz pretpostavku da trošarine nastave rast.

dobar izvještaj Jdpl i Atpl smanili promet preko 50% a Lošinjska oko 30%

ajde neka molim vas netko lupi barem 1 kom po 160, muka mi je gledat ovih 145, a nemam ni lipe na investoru….

ma kakav cash-r-a, 100% in


izvještaj i nije tako loš, 12 milja gubitka, to još debelo pokrivamo zadržanom dobiti, zadnje tromjesječje ćemo doć sa gubicima na nulu uz pretpostavku da trošarine nastave rast.

Kolega, gubitak bez manjinaca iznosi 4,6 mil kn.



izvještaj i nije tako loš, 12 milja gubitka, to još debelo pokrivamo zadržanom dobiti, zadnje tromjesječje ćemo doć sa gubicima na nulu uz pretpostavku da trošarine nastave rast.

Kolega, gubitak bez manjinaca iznosi 4,6 mil kn.
[/quote]

upravo tako, odnosno 4,638 [thumbsup]

ma kakav cash-r-a, 100% in

Bar smo bolji od jadroplova koji na 30 milja prihoda ima 50 milja rashoda… [lol]

bdi kontinuirano raste i ide polako ali sigurno prema 4 milje, kina ima snažan rast, ići ćemo valjda gore kad tad, bez obzira na ovu našu banana državu, valjda će i ostli shvatiti da mi nemamo veze sa njom…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Kad nastane na TK frka onda se ide na sigurne dionice………

marcello

Situacija u LPLH je najkraće i najbolje opisana u Obrazloženju izvješća:

7. Prihodi po djelatnostima / segmentima
U ODNOSU NA PLAN. PRIHODI U "BRODOGRADILISTU". ”TURIZMU’ NE POKAZUJU BITNO ODSTUPANJE. U "BRODARSTVU" BILJEZE PAD ZBOG NISKIH VOZARINA IZAZVANIH
VEC GORE SPOMENUTOM RECESIJOM

Odnosno, izlaskom iz recesije i sektor Brodarstva se vraća!

marcello

joj, pa ljudi moji, ako nezaposlenost u americi dođe na rekordnu visinu, odmah po bidu, a to što bdi još uvijek suvereno raste nema veze….

razmislite malo što je bitnije za nas

netko je sretno pokupio po 146, što je nevjerovatno jeftino…

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close