LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajde mi objasnite: Skupština utvrđuje dobit za poslovnu 2008. od 11 400 000, a po godišnjem izvještaju na ZSE dobit Holdinga nakon poreza i odbitka manjinskih interesa je 69 000 000.

To je nekonsolidirana dobit, po mojem mišljenju, ispravno je dividendu isplaćivati na temelju upravo nekonsolidirane dobiti, baš me zanima šta drugi misle.

hmmm, danas netko lupa po bidu
[angry]

ma kakav cash-r-a, 100% in


hmmm, danas netko lupa po bidu
[angry]

Ispucat će se, ne brini.

evo otišlo i zadnjih 136 kom

Oznaka Vrijeme Cijena Količina
LPLH-R-A 14:38:12 160,00 136
LPLH-R-A 13:37:49 160,00 49
LPLH-R-A 13:37:26 161,00 19
LPLH-R-A 13:37:26 161,10 32
LPLH-R-A 12:22:26 161,10 20
LPLH-R-A 11:47:40 161,10 10
LPLH-R-A 11:47:40 161,11 50

sad imamo rupu

bid 147 kn, ask 173 kn

ma kakav cash-r-a, 100% in

BDI danas opet +1

hehe, mišjim koracima

ma kakav cash-r-a, 100% in

na drugim brodarima se bar nešto trguje, a mi stojimo na vjetrometini, suša na kupnji!

odlična sezona na lošinju koja još uvijek traje dat će bolje rezulčtate za 3q, bdi u laganom rastu, što znači smanjenje gubitaka brodarstva… ali interesa za kupnju nema, čekamo, čekamo….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Hoće li bit dividenda za prošlu godinu ili ne.
Što su odlučili na skupštini.
Unaprijed hvala.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)


Hoće li bit dividenda za prošlu godinu ili ne.
Što su odlučili na skupštini.
Unaprijed hvala.

Kolko ja vidim, dividende nema.


Hoće li bit dividenda za prošlu godinu ili ne.
Što su odlučili na skupštini.
Unaprijed hvala.

kako da ne

ma kakav cash-r-a, 100% in

sve ovo me podsjeća na dane kad smo također stajali na 70 i kusur, pa na 80, pa na 90, nitko nije htio kupit, osim nas par optimista u brodare…
sad ponovno na 160-170 svima skupo, nitko neće da kupuje, netko skuplja oko 150 i kusur, i ja bi rado da imam još šta casha, jer kad brodari krenu, a krenut će, bit će opet drž nedaj, a lplh neće bit skupa ni na 220, atpl na 1500 ….

ma kakav cash-r-a, 100% in



Hoće li bit dividenda za prošlu godinu ili ne.
Što su odlučili na skupštini.
Unaprijed hvala.

kako da ne

[/quote]
Što to hoće reć. Čekaj konju dok trava naraste ili nešto slično

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Brodari trenutno imaju povučenu ručnu tj. ATPL je imobilizirana, a kako svi na brodare gledaju kao na povezane firme, svi ostali brodari su taoci ATPL. Kad Atlanska krene krenuti će i ostali. Iako još uvijek nema službenih market makera, očito je da dečki već djeluju, a očiti primjer su ATPL i ULPL.
Nakon objave rezultata za 3 Q doći će do znatnijeg skoka ATPL, po mojoj pretpostavci preko 1500 kn.
Razlog za takav skok biti će pozitivan rezultat u 3. kvartalu zbog boljih cijena Panamaxa, prihoda od turizma i povrata avansa za kupovinu broda.

New Report

Close