LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ode 300 kom u jednom šutu, netko iz prikrajka čeka da se nakupi aska na sniženju.


JDPL odmaglio na 188 kuna, a u najgorem slučaju bi se trebali pratiti tako da me ovo uopće ne čudi.
[/quote]

ma i pticama na grani je jasno da se tržimo podosta ispod fer vrijednosti
[/quote]
Ma o tome ne treba ni raspravljati. Tržišna kapitalizacija 99 mil. kn, a novaca na računu 142 mil. kn. Pa čak ni onih 2 mil. kn gubitka u 1. kvartalu nije tako loše – tada su vozarine bile najniže, a sada uz rast vozarina te sezonski prihod od turizma mogao bi rezultat biti pozitivan.





ode 300 kom u jednom šutu, netko iz prikrajka čeka da se nakupi aska na sniženju.


JDPL odmaglio na 188 kuna, a u najgorem slučaju bi se trebali pratiti tako da me ovo uopće ne čudi.
[/quote]

ma i pticama na grani je jasno da se tržimo podosta ispod fer vrijednosti
[/quote]
Ma o tome ne treba ni raspravljati. Tržišna kapitalizacija 99 mil. kn, a novaca na računu 142 mil. kn. Pa čak ni onih 2 mil. kn gubitka u 1. kvartalu nije tako loše – tada su vozarine bile najniže, a sada uz rast vozarina te sezonski prihod od turizma mogao bi rezultat biti pozitivan.
[/quote]

biti će definitivno pozitivan

jdpl danas promet 1200000, mi 60000, šta smo mi kužni??? stvarno mi nije jasno kako nema interesa za šoping

ma kakav cash-r-a, 100% in






ode 300 kom u jednom šutu, netko iz prikrajka čeka da se nakupi aska na sniženju.


JDPL odmaglio na 188 kuna, a u najgorem slučaju bi se trebali pratiti tako da me ovo uopće ne čudi.
[/quote]

ma i pticama na grani je jasno da se tržimo podosta ispod fer vrijednosti
[/quote]
Ma o tome ne treba ni raspravljati. Tržišna kapitalizacija 99 mil. kn, a novaca na računu 142 mil. kn. Pa čak ni onih 2 mil. kn gubitka u 1. kvartalu nije tako loše – tada su vozarine bile najniže, a sada uz rast vozarina te sezonski prihod od turizma mogao bi rezultat biti pozitivan.
[/quote]

biti će definitivno pozitivan

jdpl danas promet 1200000, mi 60000, šta smo mi kužni??? stvarno mi nije jasno kako nema interesa za šoping
[/quote]
Ljudi u glavama imaju dionice koje su već duže vremena bile likvidne i s njima trže ne mareći za fundamente. Kada bi se dva, tri dana tržila u dnevnim iznosima od 500 000, vrlo brzo bi došla likvidnost, samo je mali problem i to što za promet od 500 000 kuna treba počistit sve do bar 300 kuna.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Neki dan slušam obradu rezultata u turizmu. Hotelski i ostali smještaj podbacio u broju noćenja (prošli mjesec je u pitanju) za xx%. Jedino povečanje oko 10% imali su……kampovi. Evo nam i to ide u prilog….. [bye]
A dividenda, kolko bude….dobro bude.

marcello

koliko sam ja čuo, na lošinju je sezona odlična

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ne mogu se uspoređivati prometi na JDPL, ili ATPL, sa LPLH, jer se ipak sa ove dvije dionice malo traderi igraju i mešetare. Iako, ako se pogleda analiza, LPLH ima sasvim solidan rezultat, i što je najvažnije u današnje vrijeme, nisku i malu zaduženost.

sutra je novi dan.





ode 300 kom u jednom šutu, netko iz prikrajka čeka da se nakupi aska na sniženju.


JDPL odmaglio na 188 kuna, a u najgorem slučaju bi se trebali pratiti tako da me ovo uopće ne čudi.
[/quote]

ma i pticama na grani je jasno da se tržimo podosta ispod fer vrijednosti
[/quote]
Ma o tome ne treba ni raspravljati. Tržišna kapitalizacija 99 mil. kn, a novaca na računu 142 mil. kn. Pa čak ni onih 2 mil. kn gubitka u 1. kvartalu nije tako loše – tada su vozarine bile najniže, a sada uz rast vozarina te sezonski prihod od turizma mogao bi rezultat biti pozitivan.
[/quote]
Baltic Exchange Dry Index 3324 UP 227
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5549 UP 515
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3141 UP 121
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1953 UP 61
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 822 UP 12

Kad smo kod vozarina, ali tek su se zahuktale u narednim danima bi trebale ponovno potegnut bar do 4000

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

a nije ni tako loše, par dana po 10-15 % pa ćemo doć gdje nam je mjesto

sutra prelazimo 170 kn

ma kakav cash-r-a, 100% in


a nije ni tako loše, par dana po 10-15 % pa ćemo doć gdje nam je mjesto

sutra prelazimo 170 kn

otvaranje i čišćenje do 175 kn
čeka se da se ponovno nakupi aska

ma kakav cash-r-a, 100% in

Još pola sata do ponovnog čišćenja

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jel zna netko nešto o dividendi?
Koliko je bila dividenda prošle godine?

sutra je novi dan.

bdi +177 3501

[thumbsup]

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close