LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zagrijava se i kod nas, danas iznadprosječan promet, ide se polako prema našem cilju, za koji dan bi trebao dobit info o nekim nadam se ljepim stvarima…

ma kakav cash-r-a, 100% in


zagrijava se i kod nas, danas iznadprosječan promet, ide se polako prema našem cilju, za koji dan bi trebao dobit info o nekim nadam se ljepim stvarima…

Kada je prošle ghodine isplačivana dividenda?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

e svaka cast kupcima.
prije dva mjeseca je dionica kostala 70-80kn a danas 217. onda im je smrdila a danas se skida s aska?? po tri puta vecoj cijeni?? istina je da je bila podjijenjena do boli ali ipak rast je presnažan. ja prodao dio iako sam mislio da lplh necu prodavati dugo vremena. ostalo mi još par metara broda [shocked], to ne dam bez 400. al fora mi je atpl. ode 8% preko book-a i 33% preko sales-a. bit ce kuku lele za tjedan dva kad se bdi malo ispuše.. [shocked]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"



zagrijava se i kod nas, danas iznadprosječan promet, ide se polako prema našem cilju, za koji dan bi trebao dobit info o nekim nadam se ljepim stvarima…

Kada je prošle ghodine isplačivana dividenda?
[/quote]


zagrijava se i kod nas, danas iznadprosječan promet, ide se polako prema našem cilju, za koji dan bi trebao dobit info o nekim nadam se ljepim stvarima…

Kada je prošle ghodine isplačivana dividenda?
[/quote]


zagrijava se i kod nas, danas iznadprosječan promet, ide se polako prema našem cilju, za koji dan bi trebao dobit info o nekim nadam se ljepim stvarima…

Kada je prošle ghodine isplačivana dividenda?
[/quote]

upis do 19.08., isplata 25.09.

ma kakav cash-r-a, 100% in

"………Također se mora napomenuti da indeks BDI raste 23 dan zaredom kao posljedica povećane potražnje za prijevoz rasutih tereta”, poručili su analitičari Erste vrijednosnih papira…….."
Cijene dionica na domaćem tržištu kapitala u razdoblju od pet mjeseci znatno su porasle, neke čak i 650 posto
http://www.poslovni.hr/117925.aspx

marcello


zagrijava se i kod nas, danas iznadprosječan promet, ide se polako prema našem cilju, za koji dan bi trebao dobit info o nekim nadam se ljepim stvarima…

[lol]
ako je to promet ovo šta je danas bilo….blago vama [lol]

DOKUP!

imam na piku lplh ali se već duže vrijeme nećkam-nije mi jasno zašto je ova dionica zapostavljena,kada vidim da ima jako dobre fundamente,likvidnost nula bodova..ima li netko suvislo obrazloženje?šta su im svi brodovi supramaxi?u čemu je problem,vidim da je svojevremeno bila i 800,00 kuna…

bude to potegnulo kak spada vise…

We Will Not Assimilate

…nad nebom se nadvila oluja…,a naš brod nadam se u zavjetrini… [proud] [thumbsup]


…nad nebom se nadvila oluja…,a naš brod nadam se u zavjetrini… [proud] [thumbsup]

Još bolje. Brod nam plovi po mirnom moru i to s vjetrom u leđa. Vidi kaj se dogadja danas na drugim dionicama……
[bye]

marcello



…nad nebom se nadvila oluja…,a naš brod nadam se u zavjetrini… [proud] [thumbsup]

Još bolje. Brod nam plovi po mirnom moru i to s vjetrom u leđa. Vidi kaj se dogadja danas na drugim dionicama……
[bye]
[/quote]
…ma ću si slijedeći put stavit flaster na usta… [angry]

lupa se po asku…

a ko mi pjesmicu mako??

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close