LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel procurio kakav INFO vezano za dividendu…

Vjerojatno jest ako je suditi po ovom porastu danas od 18,18%. Držite obje ruke na tim dionicama, za svaki slučaj [smiley]

[/quote]

[lol] ne mogu da vjerujem….
da je kakav info o tome, a izgleda da neki ovdje i očekuje dobru dividendu, mislite da bi bilo samo 100 tisuća kuna prometa? dajte molim vas.. [lol]

DOKUP!



Jel procurio kakav INFO vezano za dividendu…

Vjerojatno jest ako je suditi po ovom porastu danas od 18,18%. Držite obje ruke na tim dionicama, za svaki slučaj [smiley]

[/quote]

[lol] ne mogu da vjerujem….
da je kakav info o tome, a izgleda da neki ovdje i očekuje dobru dividendu, mislite da bi bilo samo 100 tisuća kuna prometa? dajte molim vas.. [lol]
[/quote]

Pa pokupljeno je sve sa prodaje, nije moglo biti vise prometa… slijedeca kupnja je bila na 250, tako par naloga i onda do 400 nista…

Preko 200.Nije lose ..



Jel procurio kakav INFO vezano za dividendu…

Vjerojatno jest ako je suditi po ovom porastu danas od 18,18%. Držite obje ruke na tim dionicama, za svaki slučaj [smiley]

[/quote]

[lol] ne mogu da vjerujem….
da je kakav info o tome, a izgleda da neki ovdje i očekuje dobru dividendu, mislite da bi bilo samo 100 tisuća kuna prometa? dajte molim vas.. [lol]
[/quote]
Ova dionica je padala na malom prometu ,pa tako raste.Za ozbiljnije igrače ovdje treba strpljivo
i pametno skupljati,da bi se nešto kupilo.Ali ne tako davno bila je 68 do 70 kn.I nudilo se 4.000 dionica.Kupio sam do posljednje likvidne kune.kočila je ne na 200%,nego za 200%.I što je najbitnije tek sada ova dionica postaje interesantna.U odnosu na ATPL i dalje podcijenjena dva do tri puta.A dividenda bi mogla biti izuzetno velika.
A sada bi trebala povući i ATPL.Super.Pa ćemo se ponovno uspoređivati prema ATPL.
I što ATPL bude skuplja to bolje.

Zatisje pred buru ili….?!

We Will Not Assimilate

Baltic Exchange Dry Index 3298 UP 134
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5602 UP 294
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2764 UP 152
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1832 UP 7
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 865 DOWN 3

vidim da smo na ljepe razine stigli, ali to nije kraj, prošli tjedan me nije bilo, odnosno nisam imao pristup netu, što me izluđivalo, ovaj tjedan idemo na 250 min.

ma kakav cash-r-a, 100% in

Evo jednog podatka sto je promakao u vezi losinjske plovidbe…

Broj zaposlenih

4Q2007 422
1Q2008 401
2Q2008 405
3Q2008 375
4Q2008 348
1Q2009 322

ne nasjedajte na spuštanje na bidu, podignite te naloge višeeeee

ma kakav cash-r-a, 100% in

otišlo do 210, eto vidite da će netko kad tad popustit i lupit, idemo dalje [thumbsup]

ma kakav cash-r-a, 100% in

dobro je sad počišćeno 300 tinjak kom do 200 kn, danas smo se malo iskonsolidirali, to je dobar temelj za dalji rast, ja i dalje ne izlazim…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Malo kaskamo za izreklamiranim brodarskim perjanicama, očekivao sam blokadu danas, izgleda da nema dovoljno dionica na asku. U najgorem slučaju sutra očekujem barem približno stizanje cijene JDPL-a. Treba biti lud i sad prodavati kada je:
Baltic Exchange Dry Index 3681 UP 187
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6549 UP 424
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3093 UP 193
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1835 UP 4
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 870 UP 6

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close