LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Da li je LIPA prodana u rezalište ili nekom brodaru?

Lipa je završila u rezalištu,prodana za oko 4M$,datum neznam ali mora da je to bilo 2007. jer su sad cijene u rezalištu tri put manje,a već lani je cijena pala ispod 500$ po toni

DEMO vsls:
RORO- MV"LIPA"; 5, 5 kLDT; BLT 73; PRICE: 730,00 US$pLDT

http://www.orley.de/shiplist.html

[/quote]
Hvala.
LIPA je prodana u četvrtom kvartalu.Mislio sam za 500 tis.$,a ne 730 tis.$.
Ali izgleda da se ovi lošinjci dobro snalaze sa trgovinom.Pošto su vrlo likvidni možda bi u nekom
povoljnom trenutku trebali kupiti istu tonažu ,ali za desetak desetak petnaestak godina mlađi brod.
Konverzija.To bi bilo ka da bi zaminija ženu od 60 god za jednu od tridesetak.To je vrlo poželjna
zamjena.
[/quote]




Da li je LIPA prodana u rezalište ili nekom brodaru?

Lipa je završila u rezalištu,prodana za oko 4M$,datum neznam ali mora da je to bilo 2007. jer su sad cijene u rezalištu tri put manje,a već lani je cijena pala ispod 500$ po toni

DEMO vsls:
RORO- MV"LIPA"; 5, 5 kLDT; BLT 73; PRICE: 730,00 US$pLDT

http://www.orley.de/shiplist.html

[/quote]
Hvala.
LIPA je prodana u četvrtom kvartalu.Mislio sam za 500 tis.$,a ne 730 tis.$.
Ali izgleda da se ovi lošinjci dobro snalaze sa trgovinom.Pošto su vrlo likvidni možda bi u nekom
povoljnom trenutku trebali kupiti istu tonažu ,ali za desetak desetak petnaestak godina mlađi brod.
Konverzija.To bi bilo ka da bi zaminija ženu od 60 god za jednu od tridesetak.To je vrlo poželjna
zamjena.
[/quote]
Svaka ti dala za ovo za ženu Još dodatak za jednu od 60 mijenjaš za dvije po 30

Evo, cini se ka neki mladic…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


.
Ali izgleda da se ovi lošinjci dobro snalaze sa trgovinom.Pošto su vrlo likvidni možda bi u nekom
povoljnom trenutku trebali kupiti istu tonažu ,ali za desetak desetak petnaestak godina mlađi brod.
Konverzija.To bi bilo ka da bi zaminija ženu od 60 god za jednu od tridesetak.To je vrlo poželjna
zamjena.

Svaka ti dala za ovo za ženu Još dodatak za jednu od 60 mijenjaš za dvije po 30
[/quote]
Hvala.Bilo bi previše.Ipak sam čovik u godinama.

Pokušavam vas potaknuti na komentar,jer je LPLH kao holding vrlo složen i kao takav razumljiv
samo dobrim analitičarima i osobama koje se ozbiljno bave ovim poslom.
A samo transparentnost,ozbiljna analiza i komentari,pa makar i na forumu mogu privući interes za ovu
dionicu.Ona je bolesno podcijenjena i sada na 80 i sutra na 100 i preksutra na 150.
Nemojte ovo doslovno shvatiti jer sutra i preksutra burza ne radi.
Kao što bi rekli naši vrli analitičari da će kada dođe na 100 bez postepenog rasta morati nazad da popuni gap.Padali smo sa preskocima,pa ćemo tako i skakati.A ovaj malo značajniji promet na 68 do 70 je odradio jedan prodavač,a čini mi se da je i većinu otkupiuo jedan lukavi kupac čvrste ruke.

Zbog TNPL uz moje ime često koriste epitete druker.Možda me ista sudbina čeka i kod LPLH,ali
nije li TNPL s obzirom na dostupne podatke fundamentalno možda najpodcijenjenija na ZSE.
Međutim ,i pored toga djelomično sam izaša iz TNPL i uša na LPLH.Međutim,mislio sam da sam pogriješio s
obzirom na nevjerovatno visoku dobit TNPL,ali za sada izgleda kao pun pogodak.
Jednostavno,ova bara od burze više izgleda kao kockarnica nego mjesto gdje se pošteno određuju cijene.I zato o fair cijeni LPLH,a moje mišljenje je da je sve ispod 300 dobra kupnja, ne treba trošiti
riječi jer može i na 50 i 100 i to se već možda dogodilo dok ovo pišem.



.
Ali izgleda da se ovi lošinjci dobro snalaze sa trgovinom.Pošto su vrlo likvidni možda bi u nekom
povoljnom trenutku trebali kupiti istu tonažu ,ali za desetak desetak petnaestak godina mlađi brod.
Konverzija.To bi bilo ka da bi zaminija ženu od 60 god za jednu od tridesetak.To je vrlo poželjna
zamjena.

Svaka ti dala za ovo za ženu Još dodatak za jednu od 60 mijenjaš za dvije po 30
[/quote]
Hvala.Bilo bi previše.Ipak sam čovik u godinama.
[/quote]
Znaš od viška glava ne bol Znaš kako hercegovac vodi ljubav sa ženom? Ima svoje ljude

Prodaja pokazuje vrijednost dionice……a kupnja želje?
Kupnje: Cijena Količina
75,51 137
75,22 1
73,06 200
73,05 310
73,03 23
73,02 101
73,00 27
71,70 9
69,22 8
69,11 33
69,05 10
Prodaje: Količina Cijena
157 87,00
18 88,00
84 124,99
320 128,00
18 142,98
120 142,99
90 149,90
122 155,00
20 408,90
64 465,00
20 484,00
400 495,00
100 500,00
75 600,00
50 649,50
110 650,00
136 770,00
327 850,00
47 1.000,00

marcello

sa 130k kuna ovu dionicu se podigne 6x.


sa 130k kuna ovu dionicu se podigne 6x.

Pa sramota je da na ovim cijenama vrijedi 50mkn



sa 130k kuna ovu dionicu se podigne 6x.

Pa sramota je da na ovim cijenama vrijedi 50mkn
[/quote]
Još je veća sramota za "investitore"koji je nisu kupovali kada je MCAP bio 45 mil,a bilo je ponuđeno
4.000 kom.Ja sam zgrabio do zadnje slobodne kune.
Svaki od tri posla vrijedi više od 100 mil.

I turizam
I Brodarstvo
I pomorstvo

A i disperzija daje stabilnost firmi.Pa upravo je neshvatljivo da se neki cijenjeni forumaši i komentatori na ovim stranicama,kada je
ova dionica bila na 600 nisu ovo kupovali na ovim razinama.I oni su izgleda zaboravili na fundamentalnu analizu i prepustili da ih zahvati panika.

…o,izgleda da je započela igra…napokon [proud]

danas uglavnom ja i još jedan pravimo promet (kupujemo), nitko da nas podrži

ma kakav cash-r-a, 100% in


danas uglavnom ja i još jedan pravimo promet (kupujemo), nitko da nas podrži

U boj u boj za LPLH svoj (i moj)

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close