LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promjena u sastavu Nadzornog odbora…

(1395)

Na temelju članka 262. Zakona o trgovačkim društvima, a sukladno člancima 17. i 23. Društvenog ugovora o osnivanju društva LOŠINJSKA PLOVIDBA – BRODARSTVO d.o.o., Mali Lošinj, Uprava Društva objavljuje

PRIOPĆENJE

o promjeni u sastavu Nadzornog odbora.

Skupština društva Lošinjska plovidba – Brodarstvo d.o.o., Mali Lošinj, Privlaka b.b., svojom je odlukom donesenom na sjednici održanoj 15. prosinca 2008. opozvala člana Nadzornog odbora, i to gosp. Vinka Mužića iz Malog Lošinja, Omladinska 4, rođenog 16. 8. 1947., dok je za novog člana izabrala gosp. Davora Jankovića iz Malog Lošinja, Mije Mirkovića 2, rođenog 11. 8. 1954. do isteka mandata člana na čije je mjesto izabran.

LOŠINJSKA PLOVIDBA –
BRODARSTVO d.o.o., Mali Lošinj
NN br.6/09

…al su ovi brzi…
Na temelju članka 262. Zakona o trgovačkim društvima, a sukladno člancima 17. i 33. Statuta društva LOŠINJSKA PLOVIDBA-
-HOLDING d.d., Mali Lošinj, Uprava Društva objavljuje

PRIOPĆENJE

o promjeni u sastavu Nadzornog odbora.

Glavna skupština društva Lošinjska plovidba-Holding d.d., Mali Lošinj, Privlaka b.b., svojom je odlukom donesenom na sjednici održanoj 15. prosinca 2008. opozvala člana Nadzornog odbora, i to gosp. Davora Jankovića iz Malog Lošinja, Mije Mirkovića 2, rođenog 11. 8. 1954., dok je za novog člana izabrala gosp. Giordana Benvina iz Malog Lošinja,
J. A. Kraljića 2, rođenog 24. 2. 1942. do isteka mandata člana na čije je mjesto izabran.

LOŠINJSKA PLOVIDBA-HOLDING d.d.
Mali Lošinj
NN br.6/09

Jel ima živih na ovoj dionici. Svi brodari gore – dole, a lplh samo dole.

Nije bolest sve što boli

Vrlo brzo će u fokus

Surround all arround when it hits the ground

Oce, oce samo da nebude negativni

Nije bolest sve što boli

Sutra kad ATPL potegne, mislim da če ovo bit prihvatljiva ponuda na asku od 100 kuna,LPLH ima ubjedljivo najbolje fundamente od svih brodara i ne brine me pretjerano, a ne smijem niti reći koji mi je prosjek ulaza

Surround all arround when it hits the ground

zna li netko zasto je Hana u singapuru vec mjesec dana?
i srakane u lošinju isto tako?
inace svi ostali brodovi voze. evo da imamo povijesni trag:

Hana (07.01.) at Singapore (anchorage) fm 07.01.2009
Katarina (05.02.) At Zona Comun anchorage fm 05.02.
Dora (05.02.) ETA Gdansk 25.02.
Dina (04.02.) At New Orleans (anchored) fm 03.02.
Danica (30.01.) At Pasadena fm 16.01.
Karolina (05.02.) ETA Gibraltar 11.02.
Karmen (05.02.) AT Montoir fm 04.02.

Rijeka (05.02.) eta Marseille 06.02.2009
Lošinj (05.02.) at Gioia Tauro fm 05.02.2009
Srakane (14.01.) AT MALI LOŠINJ

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


Sutra kad ATPL potegne, mislim da če ovo bit prihvatljiva ponuda na asku od 100 kuna,LPLH ima ubjedljivo najbolje fundamente od svih brodara i ne brine me pretjerano, a ne smijem niti reći koji mi je prosjek ulaza

sjecam se 2004 kad je krenulo preko 200 pa na 300
ovo nije sf ovo je ludilo al s obzirom na trenutak u kojem zivimo mozda se jednog dana probudim na planeti majmuna pa doznam da je sve ovo bio jedan ruzan trip

Postanite Eu-robovi



Sutra kad ATPL potegne, mislim da če ovo bit prihvatljiva ponuda na asku od 100 kuna,LPLH ima ubjedljivo najbolje fundamente od svih brodara i ne brine me pretjerano, a ne smijem niti reći koji mi je prosjek ulaza

sjecam se 2004 kad je krenulo preko 200 pa na 300
ovo nije sf ovo je ludilo al s obzirom na trenutak u kojem zivimo mozda se jednog dana probudim na planeti majmuna pa doznam da je sve ovo bio jedan ruzan trip
[/quote]

Problem je u tome što se ova dionica može dići na 300 kn sa 100 000 kuna, čini se da ljudi radije ulažu u likvidne tipa ATPL gdje se da brzo okrenut lova, što me niti ne čudi s obzirom na ogromnu nelikvidnost koja vlada ZSE-om, ali rastom brodara koji je očigledno krenuo mogla bi biti interesantna nekom fondiću, pa će tada i 200 kn malima biti vrlo jeftino, što u biti i je.

Surround all arround when it hits the ground

Trenutno LPLH se nudi po 52 tjedna povijesno najnižoj cijeni i jos je nitko neće.

Nije bolest sve što boli

Ovo je bio dobar potez prodavaca…..
Prvo se postavio na prodaji sa 150 komada na 90, pa kad je vidio da nitko ne reagira dugo vremena, stavio se i na kupnju na 89,30 sa 230 komada da potakne bid…..
I gle cuda…..odmah se pokupilo sve sto je bilo na asku po 90….a on se onda elegantno maknuo s bida…

Ili je to mozda potez ocajnika, mislim ovaj koji je prodaval po 90. Mislim da ni sadašnji ASK nije skup, cak je prejeftin. Vozarine idu gore a brodar pada.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close